Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate / L'Arc-en-ciel

Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Kiehl's Powerful Strength Line Reducing Concentrate


8 Mayıs 2014 Perşembe

Kiehl's ile yaptığımız çalışmanın ikinci haftasındayız ve bu haftaki konuğumuz gençlik iksirlerinden biri: Kiehl's Powerful Strenght Line Reducing Concentrate.

İlk haftanın yazısını okumak ve sonuçlarını görmek için BURAYA lütfen...


Powerful Strength Line Reducing Concentrate Kiehl'sin en çok tercih edilen ikinci ürünüymüş (ilki Midnight Recovery Concentrate; gelecek haftanın konuğu olacak). Bu ikili birlikte kullanıldığında etkinlerinin arttığı yapılan deneylerle kanıtlanmış.

Bugünün konuğu olan ürünün can alıcı noktası %10,5 oranında saf C vitamini içermesi. İnce çizgilerin, kaz ayağı kırışıklıklarının, dudak kenarındaki çizgilerin görünümünü hafiflettiği klinik deneylerle kanıtlanmış. 

Kiehl's bu ürün için ne demiş bir bakalım:

Bu güçlü konsantre, cilt yaşlanması görünümünü azaltmak konusundaki yeteneği ile bilinen, yüksek yoğunluklu ve cilt dostu Saf C Vitamini (L-Askorbik Asit) ile formüle edilmiştir. Düzenli kullanıldığında zaman içinde bu bakım, diğer yüz çizgileri ve kırışıklıkların yanı sıra ağız çevresindeki mimik çizgileri ve göz çevresindeki göz altı kırışıklıkları üzerinde de önemli ölçüde etkilidir. Ayrıca, cilt dokusunda ve canlılığında da fark edilir bir gelişme yaratır.


Ürün 50 ya da 75 mL pompalı şişede sunuluyor. Pompasının ağzı kilitlenebildiği için seyahatlarde sorun yaratmıyor. Sabah 1,5 pompa; akşam ise 1 pompa ürün kullanılması öneriliyor. Gündüz serbest radikallerle daha iyi savaşmak için ürünün üstüne mutlaka güneş koruma faktörlü bir krem kullanılması öneriliyor. Ben de öyle yapıyorum. Avucumun içine belirtilen miktarda ürünü alıp parmağımla kaz ayağı bölgesine, alnıma, yanaklarıma ve çeneme ufak miktarlar dağıtıyorum ve sonra cildime yediriyorum. 


Ürünün yapısı oldukça ilginç. Beyaz renkli, silikon bazlı serum ve cilde uyguladığınız zaman, içindeki maddeler cilde nüfuz ederken hafif bir sıcaklık hissediyorsunuz. Çok az miktarı bile cilde yetiyor ve çok kolay yayılıyor. Uygulamadan sonra cilt yüzeyinin pürüzsüzleştiğini hissedebiliyorsunuz. Silikon ve Propylene Glycol içeriği çok hoşuma gitmese de, kırışıklık azaltma vaadi nedeniyle şu an sesimi çıkarmıyorum. 


Powerful Strenght Line Reducing Concentrate'in 50 mL'si 159 TL, 75 mL'si ise 179 TL. Satın almak isterseniz ve şehrinizde Kiehl's yoksa, 0(850)-221 34 8 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz!

Benim cildimde bu iki ürünün ikinci haftada yarattığı sonuçları ise fotoğrafta görebilirsiniz:


Ben cildimin biraz daha yumuşadığını ve kurudan normale yaklaştığını hissediyorum. İnce çizgilerde de yol almaya devam ediyor sanki...

Önümüzdeki perşembe Midnight Recovery Serum burada olacak. Ve son hafta da 28 gün sonunda cildimdeki etkilerinden bahsedeceğim... bir de sürprizimiz olacak size! 

Bizi izlemeye devam edin lütfen! Sevgiler...Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.