Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Midnight Recovery Concentrate / L'Arc-en-ciel

Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Midnight Recovery Concentrate


22 Mayıs 2014 Perşembe

Kiehl's ile yaptığımız çalışmanın üçüncü haftasondan merhaba! Bu haftaki konuğumuz gençlik iksirlerinden ikincisi ve Kiehl'sin en çok tercih edilen ürünü: Kiehl's Midnight Recovery Concentrate.

İlk iki haftanın yazılarını okumak ve sonuçlarını görmek için BURAYA ve BURAYA lütfen...


Midnight Recovery Concentrate, Kiehl'sin mucize ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor ve tüketici araştırmalarına göre en çok tercih edilen ürünü. Bunda isminin "midnight recovery" olmasının ve içeriğinin oldukça doğal, yağlardan oluşmasının payı vardır diye düşünüyorum.

Temel olarak çuha çiçeği yağı (cilt bariyeri onarımı ve ışıltı için), lavanta yağı (tahriş olmuş cildi rahatlatmak, cilt tonunu dengelemek için) ve benim çok sevdiğim bir içerik olan Skualen (cilt yenilenmesi ve yüksek oranda nem vermek için) içeren, nefis bir kokuya sahip, oldukça akışkan bir serum. Kiehl's bu ürünü için ne demiş bakalım:

Doğal yollardan elde edilmiş, etkili ve paraben içermeyen bu bitkisel konsantre, cildin sabah daha genç görünmesini sağlamak için tüm gece boyunca cilt bariyerini yenilemek, onarmak ve tazelemek için çalışır. Yenileyici bitkisel yağların, dengeleyici ve antioksidan etkileri ile bilinen esansiyal yağların bir karışımı olan bu ürün, cildin doğal gece etkinliği ile birlikte çalışarak cildin sabaha kadar önemli oranda yenilenmesine yardımcı olur. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, genç ve daha canlı görünmesini sağlar.

Ürün 30 mL ya da 50 mL damlalıklı şişede sunuluyor. Damlalığını çok rahat kullanaibliyorsunuz ve ürün ziyan olmuyor. Yağlı ciltler için 2 damla, kuru ciltler için 3-4 damla öneriliyor. Benim cildim kuru olduğu için, avucumun içine 3-4 damla serum alıp parmak uçlarımla tampon hareketlerle cildime yayıyorum. Midnight Recovery Concentrate'i her gece, 1 pompa Powerful Strength Line Reducing Concentrate'i cildime yedirdikten sonra uyguluyorum. Ürün çok akışkan olmasına karşın, gerçekten çok konsantre olduğu ve yağlardan oluştuğu için az bir miktarı tüm yüze yetiyor. Aynı zamanda muhteşem kokuyor!


Sabah yağlanmayan ve aydınlık bir ciltle uyanıyor olmak hoş bir duygu gerçekten. Ben gece yatarken bu serumun üzerine başka bir nemlendirici kullanmıyorum. Nemlendirmesi bana gece için oldukça yeterli geliyor. Üstelik, paraben, parfüm ve mineral yağ içermediği için de güvenle kullanıyorum. Uzun vadede etkisini ise bu çalışmanın sonunda hep beraber göreceğiz.

30 mL ürün 119 TL ve 50 mL ürün 169 TL. Satın almak isterseniz ve şehrinizde Kiehl's yoksa, 0(850)-221 34 8 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz!
Benim cildimde bu iki ürünün üçüncü haftada yarattığı sonuçları ise fotoğrafta görebilirsiniz:


3. Hafta sonundaki fotoğrafta yüzümün biraz şiş durmasının nedeni doğum yapalı 4 gün olmuş olması :) Evet, hastaneye bile cilt bakım ürünlerimi götürdüm; hem başladığım işi yarım bırakmayı sevmediğim için, hem de moral olsun diye (morali düzgün anne = bol süt) yattığım yerden cilt bakımımı yapmayı ihmal etmedim. Eve geldiğim günün ertesinde de sabah bu fotoğrafı çektim. Evet, çok uyku uyunmayan bir gecenin sabahında yorgun görünüyorum; ama ürünlerin cildim üzerindeki olumlu etkisi de fark eidliyordur sanırım. Bir süredir yalnızca kapatıcı ile göz çevremi, burun etrafını ve çenemi hafifçe kapattıktan sonra fondöten kullanma ihtiyacı bile hissetmiyorum. Ayrıca cilt kuruluğum sanırım büyük ölçüde geçti ve cildim normal-karmaya döndü gibi.

Önümüzdeki hafta, 28 günde bu ikiliyi kullandığım sürece cildimde gözlemlediğim değişikliklerden bahsedeceğim. Ve daha sonra da sizlere bir sürprizimiz olacak! Bizi izlemeye devam edin!Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.