Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Powerful Strenght Line Reducing Concentrate ve Midnight Recovery Serum / L'Arc-en-ciel

Kiehl's #ikidozgenclikiksiri: Powerful Strenght Line Reducing Concentrate ve Midnight Recovery Serum


1 Mayıs 2014 Perşembe

Geçen haftalarda Kiehl'sten ilginç bir teklif aldım! "iki doz gençlik iksiri" başlığı altında en çok beğenilen ürünleri olan Powerful Strength Line Reducing Concentrate ve Midnight Recovery Serum'u 28 gün boyunca deneyimleyip hafta hafta bu deneyimi paylaşıp paylaşmayacağımı sordular. Midnight Recovery Serum'u çok merak ederken ve bir yandan da 35 yaşın getirdiği ince çizgilerimle ne yapacağımı düşünmeye başlamışken gelen bu teklife hayır demedim tabii ki!


Powerful Strength Line Reducing Concentrate içindeki yüksek dozda C vitamini sayesinde hem cildin ışıltısını geri kazandırmayı hem de uzun vadede göz çevresi, kaz ayağı kırışlıkları ve dudak çevresi de dahil olmak üzere ince çizgilerin görünümünü hafifletmeyi vaat ediyor. Bana önerildiği gibi gece 1 pompa, sabah ise 1,5 pompa ürün kullanıyorum. 

Midnight Recovery Serum ise gece boyunca cilde etkin bir şekilde nüfuz ederek cilt dokusunu yenilemeyi, daha yumuşak ve parlak bir cilt kazandırmayı, dinlenmiş bir ciltle uyanmayı vaat ediyor. İçeriği çoğunlukla saf yağlardan oluşuyor. Ben geceleri Powerful Strenght Line Reducing Concentrate üzerine 3-4 damla olarak uyguluyorum. 


Bu 28 günlük deneyimde 3 bloggerız aslında. Benimle birlikte ChunLi Beauty ve Ojem Rujum Rimelim de ürünleri kullanmaya başladılar ve deneyimlerimizi sizinle gerek bloglardan gerekse Instagram'da paylaşıyor olacağız! Instagram'da bizi #ikidozgenclikiksiri hashtagi altında, ya da aşağıdaki Instagram hesaplarından izleyebilirsiniz:

Kiehl's Türkiye: http://instagram.com/kiehlsturkiye
ChunLi Beauty: http://instagram.com/chunlibeauty
Ojem Rujum Rimelim: http://instagram.com/ojemrujumrimelim
L'arc-en-ciel: http://instagram.com/larcencielblog

Üstelik takipçilerimize yakında bir sürprizimiz olacağını da duyurmak isterim!


Bu ürünlerle olan ilk hafta deneyimime gelirsek, öncelikle, bir haftalık deneyimle hiçbir cilt bakım ürününden çok fazla bir şey beklemediğimi belirtmeliyim. Her iki ürünün de dokusunu, yapısını ve kullanımını sevdim; ve benim cildimde herhangi bir reaksiyona yol açmadı. Aşağıda sabah kalkar kalkmaz çektiğim "başlangıç" ve "1. hafta sonu" fotoğrafını bulabilirsiniz. Fotoğrafa biraz dikkatle bakınca, çok ince olan çizgilerim biraz hafiflemiş gibi geldi bana...


Siz ne dersiniz?

#ikidozgenclikiksiri ile ilgili paylaşımlarıma hafta hafta devam edeceğim. Ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgiler de yazılarımı yazdıkça burada sizlerle olacak! 

İşçi Bayramımız Kutlu Olsun! Sevgiler... Başak10 yorum

 1. ablacım seninde işçi bayramın mutlu olsun
  benide merak saldı bakalım 28 gün sonunda nasıl olacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla doğumda hastaneye bile götüreceğim, umarım iyi olur Ekin'cim :)))) Çok öptüm seni!!!!

   Sil
 2. Merakla gelecek yorumlarını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hafta hafta burada olacak Şeyma'cım :) Sevgiler!

   Sil
 3. Her ikisi de merak ettiğim ürünler gerçi Line Reducing Concentrate'yi sorduğumda Kiehl's'te ki görevli size ağır gelebilir çok gençsiniz demişti yaş 30'u geçti deyince o zaman cildinizin ihtiyacı yok 5 sene sonra gelin deyince nasıl bir hoşuma gitmişti anlatamam.:)
  Ama göz çevresine de kullanıldığını bilmiyordum hadi bakalım sende nasıl sonuçlar olacak zaten maşallah güzelsin, cildinde sorun yok.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayşe'cim, demek benim tam zamanımmış :)))) Line Reducing Concentrate tam göz altına sürülmüyor, kaz ayağı bölgesine uyguluyorum ben. Azıcık bir faydası olursa çok sevineceğim :) Öperim!!!

   Sil
 4. Serumunu kullanmıştım geçen yıl ama yağlı cildimle ne iyi geldi ne de kötü. Aslında şöyle oldu kullandığım süre zarfında canlılık gözlemledim ama kullanmayı bırakınca etkisi gitti. Sivilce vs yapmadı. Ben asıl diğerini merak ediyorum. Yorumlarına güveniyorum<3 Güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 5. Zuhal'cim, serumla ilgili okuduğum yorumlar hep senin yazdığın gibi, bakalım ben ne düşüneceğim? Fotoğraflarla sonuçları anlatmaya çalışacağım :) Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 6. Guzel gunler kullan Basak'cıgım. Umarım etkisiden memnun kalırsın :)) Opuyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Gözde'cim, umarım kalırım :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.