Rimmel London Rita Ora Ojeler: 703 White Hot Love ve 323 Don't Be Shy ile Basit Nail Art


14 Mayıs 2014 Çarşamba

Kübra'nın Kardelenle Biz Bize etkinliğinde Watson's kutusundan çıkan ürünlerden ikisi de Rimmel London Rita Ora Koleksiyonu'ndan sedefli beyaz ve pembe renkli bu iki ojeydi. Hatırlarsanız, daha önce aynı koleksiyondan Lose Your Lingerie isimli ojeyi denemiş ve sevmediğimi yazmıştım. Dolayısıyla, bu iki ojeye de temkinli yaklaştım...


703 White Hot Love, Lose Your Lingerie'ye göre nispeten daha rahat sürülen bir oje olsa da, yine yol yol oluyor. Sedefli yapısı da yine tırnakta matlaşıyor. Fakat yine diğer açık renge göre yapısı daha iyi bir oje. Ben bu kadar beyaz rengi tırnakta tek başına kullanamam; bembeyaz oje sevenler bir bakabilir.

323 Don't Be Shy ise diğer iki ojeyle yapı olarak ilgisiz. Rengi tam bir çingene pembesi, ilk katta öizgilense de ikinci katta çizgiler kapanıyor ve pasparlak bir bitiş veriyor! Aşağıdaki fotoğraflarda top coat kullanmadığımı belirteyim. Bu ojeyi gerçekten sevdim, hızlı kuruması ve parlak duruşuyla yazın favori renklerimden olacağını düşünüyorum!

Her iki oje de, isimlerinin hakkını vererek hızlı kuruyor. White Hot Love'ın bitişi matken, Don't Be Shy'ın bitişi oldukça parlak. 


Bu iki ojeyi ve noktalama aletini kullanarak çok basit ama neşeli bir nail art yaptım. Yüzük parmağımın tırnağına baz olarak White Hot Love sürdüm. Üstüne Don't Be Shy'ı kullanarak noktalarla pembe çiçekler yaptım ve ortasını yine noktalama aletine White Hot Love ojeden alarak beyaza boyadım. Bahar ve yaz için neşeli bir manikür oldu!


Ben de siz bu manikür eşliğinde neşeli günler diliyorum!!!

----------------------------
NOT: Oriflame'in yeni çıkan TheONE Makyaj Serisi'nden harika ürünler kazanmak için BURAYA lütfen :) Herkese bol şans...2 yorum

  1. Bence cok kibar ve hos olmus . Iki renk birbirime cok cok guzel uymus :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler Gözde'cim, öperim!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.