Basın Bülteni: Evlenmek, Vitringez.com ile Daha Kolay!


7 Haziran 2014 Cumartesi


Gelinlikten damatlığa, tek taştan halay mendiline,  özel tasarım ürünlerden yeni yaşam alanınızı düzenleyeceğiniz tüm mobilya ve dekorasyon ürünlerine kadar binlerce alternatifi tek bir adreste buluşturan Vitringez.com, evlilik hazırlığı yapan çiftlerin ilk tercihi oluyor.

Online alışverişe yeni bir anlayış getirerek tek tıkla hayatı kolaylaştıran Vitringez.com, hayallerindeki düğünü unutulmaz kılmak için her şeyin en iyisine ulaşmayı isteyen, vitrin vitrin gezerek saatlerini harcayan üstelik istediklerini bulamayan çiftlerin telaşına son veriyor. 

Evlilik hazırlıklarının en başından, kına gecesinden düğüne kadar ihtiyacınız olan her şeyi 15 mağaza ve275 marka arasından seçme şansını bulacağınız Vitringez.com’da 0,85 TL ile 19.491 TL fiyat aralığında tam 16.650 birbirinden farklı ürün tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Gelinlikten damatlığa, kına gecesi hazırlıklarınızda hatta söz ve nişan merasiminde gerekli olan A’dan Z’ye her şeyi bulabileceğinizVitringez.com; seçtiğiniz ürünleri, görselleri ve fiyatları ile karşılaştırma imkanı da sunuyor. Üstelik sadece Vitringez.com’da bulunan ‘İndirim Alarm’ı özelliği sayesinde beğendiğiniz ürün indirime girdiğinde haberiniz oluyor ve en uygun fiyata alışveriş etme imkanı da buluyorsunuz.

Heyecanlı ve telaşlı düğün alışverişlerinizde zamandan ve harcamadan tasarruf ettiren Vitringez.com’un “Evlilik Vitrini”ne uğrayın, alarmı kurun, hayatınızı kolaylaştırın…Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.