Basın Bülteni: Pembe Potin Ayakkabı 2014 Yaz Sezonuna Damgasını Vuruyor!


11 Haziran 2014 Çarşamba

Şıklık ve rahatlığı bir arada tutan Pembe Potin 2014 yaz sezonuna da damgasını vuruyor. Sezonun hit parçalarını bir araya topladığı koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunduğu şu günlerde uygun fiyatları ile de begeni topluyor.

Dantel, taş ve puantiye detaylarının kullanıldığı babetler, yazın tüm renklerini barındıran rahat ve şık sandaletler, dolgu topuklar, stilettolar ve daha fazlası için online alışveriş imkanı da sunan www.pembepotin.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İster kredi kartı yada havale ile isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile bu geniş yelpazeli ürünlerden istedigine hızlı kargo ile ulaşabilirsiniz.


http://instagram.com/pembepotinayakkabi instagram hesabından her gün yenilenen modelleri takip edebilirsiniz. Üstelik instagrama özel kampanyalı ürünlerden ve sürpriz hediye çekilişlerinden haberdar olabilirsiniz.


Facebook sayfasına ulaşmak için: https://www.facebook.com/pembepotin
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.