Deborah Milano Gel Effect Ojeler: 01 ve 21 Numara


5 Haziran 2014 Perşembe

Perşembe demek, vaktim oldukça ojeyle ilgili yaz demek :) O zaman buyrun oje yazısına!
----------------------------------

Geçen yaptığım toplu alışverişte en çok merak edilen ürünlerin başında Deborah Milano'nun bu jel efektli ojeleri geliyordu. Bu yüzden de incelemeye ilk bu iki güzel ojeyle başlamak istedim.


Ben bu seriden görünce almamazlık edemediğim nude renk olan 01 numarayı ve Francesca'da görüp çok beğendiğim canlı bir pembe olan 21 numarayı aldım. 

Ojelerin ikisinin de yapısı birbirine benziyor: çok kolay sürülüyor, çizgi çizgi durmuyor, iki katta tam kapatıcı, kuruma hızı orta ve pasparlak! Gel Effect ibaresinin hakkını veriyor. Ayrıca oldukça kalıcı iki oje, ben tırnaklarımda 01 numarayı 4 gün tuttum; soyulma ile karşılaşmadım! Fırçalarının kalınlığı ve şekli de ideal boyutta, oje sürmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca Deborah Milano ojeler zararlı 5 maddeyi içermiyor. 


01 numara içinde pembelik barındıran, kremsi yapıda ama çizgi çizgi olmayan nefis bir ten rengi. Tamamen mat bir renk. Tonu benim ellerime iyi gittiği için mükemmel nude ojemi bulduğumu düşünüyorum. Tırnağı tertemiz ve bakımlı gösteriyor. Sürdükten sonra hiç çıkarmak istemediğim nadir ojelerden.


21 numara ise tam bir şeker pembesi ve içinde sedefler, minik pırıltılar var (üçüncü fotoğrafta ışıltılar ortada). Tam yazlık bir ton, hem manikürde hem de pedikürde şık durcaktır. 01 numaraya göre daha az opak olsa da bu yapıda bir oje için oldukça örtücü olmuş. 


Deborah Milano ojeleri ilk deneyişimdi ve yapılarından kesinlikle çok memnun kaldım. Bir sonraki sefer de değişik renklerine bakacağım. Bu ojelere Watson'sdan ulaşabilirsiniz, fiyatı 6,25 TL. 

Siz beğendiniz mi ojeleri?4 yorum

  1. Deborah ojeleri daha önce hiç denemedim. Duruşları çok hoş, hele o pembe yaz geldi yaz dedirten cinsten güzel =))

    YanıtlaSil
  2. İlke'cim ben de ilk kez deniyorum ama son olmayacağı kesin çünkü bayıldım bu ojelere! Pembe gerçekten pek bir yaz havasında :) Sevgiler!

    YanıtlaSil
  3. Çok yakışmış, güle güle kullan :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.