Farmasi Men: Cool Ice Magic Shower Gel ve Angel of Justice Body Mist


8 Haziran 2014 Pazar

Babalar Günü için Farmasi bizi de düşünmüş ve babamıza hoş bir set göndermiş. Öncelikle Farmasi'ye teşekkür ediyorum. Hediye alternatifi olarak aklınızda bulunması açısından Babalar Günü'nden önce bu setten bahsetmek istedim.

,

Cool Ice Magic Duş Jeli, hem saç hem de vücut için kullanılabilen bir ürün. Aloe Vera ve mentol içeriyor. Hafif, oldukça temiz bir kokusu var. Aloe Vera içeriği cilde nem sağlarken Tribulus Terrestis içeriği de cildi onarıyor. Eşim, adıyla uyumlu olarak oldukça ferahlatıcı bir ürün olduğunu söyledi. Mentolün etkisi hissediliyormuş. İçeriğinde SLS olması ise benim için eksi yanı...


Angel of Justice Body Mist ise, duş jeliyle uyumlu ve aynı ferah kokuya sahip hoş bir vücut spreyi. Vetiver, menekşe yaprağı yağı, sandal ağazı ve kakule koku notaları arasında. Hem odunsu hem de ferah kokan bir genç erkek kokusu bana göre. Cool Magic Ice duş jeli kullanılan bir duştan sonra ferahlık etkisini arttırmak için gayet uygun bir ürün.


Farmasi ürünlerini http://www.farmasiint.com dan satış danışmanı aracılığıyla satın alabilirsiniz. 

Mutlu pazarlar!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.