Kiehl's Armada AVM Açılışı


25 Haziran 2014 Çarşamba

Kiehl's uzun zamandır radarımda olan, sizin de bildiğiniz gibi bir kaç ürününü de severek kullandığım bir cilt bakım markası ve Ankara'da olmayışının ekikliğini de hissediyordum. Neyse ki 14 Haziran günü bu hasret sona erdi ve Armada AVM yeni kısımda açılan Kiehl'simize kavuştuk!


Kiehl's 1851 yılında New York East Village'da bir eczane olarak kurulmuş. Eczane ekolünden gelmesi nedeniyle de kişinin cilt özelliklerine yönelik, tedavi edici yönü ağır basan cilt bakım çözümleri sunuyor. Aynı zamanda 1997 yılından beri çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, geri dönüşüm de Kiehl's için önemli. Mağazaya geri getirdiğiniz her boş Kiehl's ambalajı puan kartınıza işleniyor. Puanlarınıza (getirdiğiniz boş ambalaj sayısına) göre seyahat boyu ürün ya da dudak balmı kazanabiliyorsunuz.


Mağazaya girişte bizi enerjik ve sıcak Kiehl's Türkiye ekibi karşıladı. Naz Hanım ile ne zamandır yazışıyorduk zaten; yüzyüze görüşmek harika oldu. Diğer ekip üyelerinin de enerjisine ve sıcakkanlılığına bayıldım! Açılış günü kalabalıktan mağazayı ayrıntılı gezme fırsatım olmadı. Detaylı gezmeye fırsat bulamasak da Kiehl's ekibi bize en sevilen ürünlerini tek tek tanıttı. En kısa zamanda ve ferah bir vakitte gidip ayrıntılı bir inceleme yazısı da yazacağım. Bu seferlik genel bir tanıtım ve açılış yazısı olsun. 


Kiehl's mağazasının iki bölümü var; cilt analizlerinin yapıldığı ve temel ürünlerin bulunduğu kısım ve erkek bakım ürünlerinin bulunduğu kısım. Kiehl'ste isteyen herkese ücretsiz cilt analizi yapılıyor. Cildinizin ihtiyaçları belirlendikten sonra konsültasyon formunuza size uygun olarak önerilen ürünler işaretleniyor. Mağazada bulunduğu sürece her ürünün testerını alıp deneme şansına sahipsiniz; üstelik bunun için alışveriş yapmanız da gerekmiyor. Böylece, o ürünün size uygun olup olmadığını anlayabilmiş oluyorsunuz. 

Cilt analizleri yapılıyor...

Bana da cilt analizimi Sedef Hanım yaptı. Hamilelikte kuruyan cildim sonunda normale dönmüş. Bunda sanırım iki doz gençlik iksirinin de payı var. Sedef Hanım yine de biraz parlama hissettiğim için bana iki doz gençlik iksiriyle birlikte temizleyici olarak Ultra Facial Oil Free Cleanser, Calendula Herbal Extract Toner ve Rosa Arctica Lightweight nemlendirici önerdi. Toniğim bitmiş olduğu için Calendula Herbal Extract Toner'ı satın aldım; çünkü cildimde denedikleri zamanki nemlendirme etkisine bayıldım. Temizleyici ve nemlendiricinin ise deneme boylarını verdiler. Tonikle birlikte ne zamandır aklımda olan muhteşem göz çevresi bakım kremi Creamy Eye Treatment'ı da aldım.

Fotoğraf için Madam Makyaj'cığıma teşekkürler!

Cilt analizinden sonra saç bakım ve erkek ürünlerinin bulunduğu köşeyi inceleme fırsatımız oldu. Açıkçası, tam babama göre bir köşe ve en kısa zamanda onu alıp ufak bir Kiehl's turu attırmayı düşünüyorum. Bu kısımda ayrıca seyahat boyu ürün standı da bulunuyor. Kiehl's en sevilen ürünlerin seyahat boylarını da satışa sunuyor. Böylece seyahate giderken çantasıyla birlikte sevdiğiniz Kiehl's bakımlarını da yer kaplama derdi olmadan yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca, üç adet seyahat boy ürün aldığınızda bir adet çanta ve bir adet deluxe boy ürün de size hediye ediliyor. 


Mağazadan ayrılırken Kiehl's Türkiye ekibi bize deneme boy ürünlerden oluşan hediye paketlerimizi verdi; ayrıca herkesin merak ettiği ürünleri de tek tek sorarak paketlerin içine bu ürünlerin deneme boylarını da eklediler. 

Sol taraf Kiehl's Türkiye deneme boy ürün hediyeleri
Sağ taraf Kiehl's alışverişim ve tester ürünlerim
-hepsinin yorumu yakında blogda...-

Dinamik, sıcakkanlı ve yardımsever Kiehl's Türkiye ekibiyle tanıştığım için ben çok memnun oldum. O gün kalabalığa rağmen hepimizle güleryüzleriyle ilgilendiler ve enerjilerine bayıldım! Başta Naz Hanım olmak üzere tüm ekibe teşekkürler! 


Bundan sonra cilt bakımım için güvenebileceğim bir mağazanın şehrimde olması çok güzel! Kiehl's ile yeni cilt bakım rutinim ve ayrıca ayrıntılı bir mağaza turu yazısı da en kısa zamanda gelecek... o zamana kadar ücretsiz cilt analizinizi yaptırıp size özel bakım ürünleri hakkında bilgilenmek ve bu ürünleri denemek isterseniz, Kiehl's sizi Armada AVM yeni kısımda bekliyor! 
10 yorum

 1. Naz hanım benim de kalbimi kazandı, ilgisi muhteşemdi.

  YanıtlaSil
 2. O gün gerçekten çok kalabalıktı ve yoğun bir ilgi vardı! Daha sakin bir günde mutlaka tekrar gezmeli, denemeli :) Naz ve Side Hanım, Ankara'da daimi kalacak ve İstanbul'dan destek için gelen ekip de şahaneydi ♡

  Çok memnun oldum ayrıca tanıştığımıza da :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok memnun oldum Müge'cim, bir dahaki sefere daha çok konuşabiliriz umarım :) Sevgiler!

   Sil
 3. Ellerine sağlık canım. Rica ederim ne demek ;)

  YanıtlaSil
 4. Ankara'ya merakla gelmesini beklediğim bir markaydı.Benim için biraz geç olsada çok iyi oldu.Etkinlik günü ürünleri yeterince inceleme fırsatı bulamadım ama ilk fırsatta bir inceleme turu yapmayı planlıyorum.Çok çok öpücükler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filiz'cim, sen ne zaman taşınıyorsun? Çok isterim gitmeden görüşmeyi...

   Sil
 5. Avokadolu göz kremi ne kadardı acaba?

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.