L'Oréal Glam Bronze Eau de Soleil Bronzer


28 Haziran 2014 Cumartesi

Yine canım İnci'min hediyelerinden biri olan L'Oréal'in yeni bronzlaştırıcısı Glam Bronze Eau de Soleil ile karşınızdayım. "Güneş suyu" anlamına gelen isminin hakkını veren, İnci'yle beni gerçekten şaşırtan, çok sevdiğimiz bir ürün oldu bu minik şişecik!


Glam Bronze Eau de Soleil 20 mL'lik şık bir cam şişede geliyor. Şişenin kötü yanı, ağzının açık olması. Ürünün kıvamı oldukça akışkan olduğu için kontrollü almayı zorlaştırıyor. Gerçi kullanma talimatı olarak ürünü iyice çalkalamamızı ve parmağımızı şişenin ağzına tıpa yaparak bir damla ürünü almamızı önermişler. 


Cilde doğal, bronz bir görünüm vermeyi hedefleyen bu akışkan ürünün kapatıcılığı oldukça az ve içinde minik ışıltılar var. Ancak, uygulamada ışıltılar iyice seyrekleşiyor. İçinde turunculuk barındırsa da, hafif uygulanarak doğal sonuç alınabilecek bir bronzer.


Ben bir kaç değişik şekilde uyguluyorum: CC kremin üstüne MAC 130 fırça ile iyice dağıtarak, kontür yapmak için ve fondötenin içine karıştırarak. Kontür uygulamasında da oldukça güzel ve doğal sonuçlar alıyorum. Fondötenin rengini de çok doğal bir biçimde koyultuyor. Ayrıca, yarı mat yapısıyla ciltte gayet sağlıklı duruyor. İnci'ye göre, Chanel'in krem bronzlaştırıcısının muadili olabilecek bir ürün. Ben de severek kullanıyorum.

L'Oréal Nude Magique CC krem Anti-redness üzerine uygulama, yoğun uygulanmış hali

L'Oréal Nude Magique CC krem Anti-redness üzerine uygulama

Kontur uygulaması

L'Oréal'in bu bronzlaştırıcısını ben çok beğendim ve bu yaz çok amaçlı olarak sık sık kullanacağımı düşünüyorum. Watson's, Gratis, Boyner gibi L'Oréal satış noktalarında ve tüm parfümlerde bulabilirsiniz. 11 yorum

 1. Yazın tüm fondötenlerle karıştırılarak bronzluk elde etmek açısından çok amaçlı kullanılanilinir.. Çok başarılı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demet'cim gerçekten başarılı bir ürünmüş. İndirimde şans verilebilir :) sevgiler!

   Sil
 2. Kontür uygulaması daha iyi durmuş bence. Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yasemin, aslında bu kadar yoğun uygulanmasa bronzluk için daha çok hoşuma gitti; ama fotoda belli olsun diye burada epey fazla uyguladım :) teşekkürler!

   Sil
 3. İki çeşiti var sanırım bu mat duruyor ben hep simli simli olanları görmüştüm. Güle güle kullan canım, çok hoş duruyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben diğer çeşidi görmedim Ceyda'cım ama bunun içinde de minik simler var fakat sadece aydınlık veriyor :) teşekkürler öperim!!!

   Sil
  2. bu ürünün tek çeşidi var. şişede ışıltılıymış gibi duruyor ,ama değil aynen başak ın bahsettiği gibi

   Sil
 4. aa çok güzelmiş, bana hep korkutucu görünmüştü :) Özellikle kontür şahane, güle güle kullan:) -Duygu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duygucum çok teşekkürler :) öptüüümmm!!!

   Sil
 5. Özellikle yazın fondötenlerin rengini koyulaştırmak için kullanılabilir diye düşünüyorum, güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, o amaç için gayet uygun Claret Red :) Sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.