Mezuniyetiniz ya da Düğünler için En Güzel Saç Modelleri Makyaj Televizyonu'nda!


18 Haziran 2014 Çarşamba

Yazın gelmesiyle birlikte kutlanacak özel günler de start aldı. Arkadaş/akraba düğünleri, mezuniyetler, kendi düğününüz... bütün bu özel günler hep havaların ısındığı, güneşin içimizi fıkır fıkır yaptığı bu yaz günlerine renk katıyor. Bu özel günlerin çözülmesi gereken 3 ana sorunu da beraberinde getiriyor:
  1. Ne giyeceğim?
  2. Makyajım nasıl olacak?
  3. Saçım nasıl olacak?
Makyaj Televizyonu saçınızla ilgili sorulara yanıt bulabileceğiniz eğlenceli bir platform. Kuaföre bile gitmeden, videoları izleyerek evde özel gününüz için kendi saçınızı kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin, saç renginizden memnun değilseniz saç renkleri ve evde saç boyamanın püf noktalarıyla ilgili videoları izleyerek arzu ettiğiniz saç rengine kavuşarak işe başlayabilirsiniz. Tabii sürprizlerle karşılaşmamak için, saçınızın rengini bu büyük günden en az bir ay önce değiştirmenizi öneririm. 

Herkesin dikkatini üzerinize çekecek şık saç modellerinden yandan örgülü ve maşalı saç modellerinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Ya da, açık modellerden hoşlanmıyorsanız, topuz saç modelleri ve yapım aşamalarını da Makyaj Televizyonu'ndan izleyebilirsiniz. Buradaki topuz modeli o kadar çok hoşuma gitti ki, arkadaşımın düğünü için deneyeceğim!

Tabii yazın olmazsa olmazı düğünler... gelinlerin dertlerinden biri de saçlarının nasıl görüneceği. İster kuaförünüze tarif etmek için, isterseniz de kuaför aşamasını atlayıp evinizde kendiniz hazırlanmak için gelin saç modellerini de Makyaj Televizyonu'ndan izleyebilirsiniz. İzlerken çok kolay olacağını hissediyor insan!

Siz de kuaför sıkıntısı yaşamadan evde kendiniz şık modeller denemek isterseniz, Makyaj Televizyonu'nu izlemenizi öneririm! Kolay gelsin ve iyi eğlenceler!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.