Narecza.com'dan Yenilikler ve Kampanyalar!


18 Haziran 2014 Çarşamba

Sevdiğimiz dermokozmetik sitelerinden Narecza.com kendini yenilemiş. Yeni tasarımıyla daha kullanıcı dostu bir hal almış. Siteyi açınca indirimli ürünleri ve kampanyaları rahat rahat görebilmek alışveriş yapmayı epey kolaylaştırmış.

Gözüme çarpan kampanyalardan biri Neostrata ürünlerindeki indirimler ve bedava kargo fırsatı oldu. Ayrıca Bioderma, Perricone MD ve Isis Pharma'nın belli ürünlerinde de indirimler mevcut. Perricone MD'deki indirimler %50'yi bulabiliyor. Yine Dr. Murad ürünlerinde %10 indirim olduğunu gördüm.

Pek çok kozmetikseverin beğeniyle kullandığı DDF ürünlerine ve özellikle leke konusundaki iddiasıyla duyduğum Ducray ürünlerine de Narecza'dan ulaşabilirsiniz. DDF ürünlerinde şu an 3 al 2 öde kampanyası mevcut. Dökülme karşıtı ve yine çok beğenilen Ducray Anaphase şampuanda ise 1 alana ikincisi %50 indirimli! 

Bu fırsatları değerlendirmek ve diğerlerine göz atmak için Narecza'ya bir uğramanızı öneririm! 

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.