Wet'n Wild Megalast Lip Colors -Rose-Bud ve Pink Suga'


16 Haziran 2014 Pazartesi

Önümüzdeki yazılarda elimdeki Wet'n Wild ürünlerine yer vermek istiyorum. Bu yazıyı yazarken hala Ankara'nın her noktasına dağıtımı yapılmamıştı ürünlerin. Belki siz okuduğuınuz sırada dağıtım yapılmış olur ve henüz ulaşamamış olanlara da bir fikir vermiş olurum.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seriye daha önce şurada yazdığım Wet'n Wild alışverişimde bahsettiğim rujlarla başlamak istiyorum: Megalast Lip Color serisinden Rose-Bud ve Suga' Pink rengi. Yapıları birbirine çok benzediği için iki ayrı yazı yerine, tek bir yazıda bahsetmeyi tercih ettim.

Wet'n Wild Megalast Lip Color -Rose-Bud
Wet'n Wild Megalast Lip Color -Pink Suga'

Megalast Lip Color rujların yapısı mat ve sürümleri çok yumuşak değil. Dudağı biraz çekiştiriyor gibi. Eğer bu histen hoşlanmıyorsanız, altına bir lip balm geçmenizi öneririm. Dudakta ise kusurları çok belli etmiyor ve saten gibi duruyor. Açıkçası sürümü biraz zor olsa da, dudaktaki duruşunu seviyorum. Mat yapıda olmasına karşın bende fazla kuruluk hissi yaratmadı. Fakat iddia ettiği gibi kalıcı değil. Bir şeyler yediğinizde ve içtiğinizde siliniyor.

Wet'n Wild Megalast Lip Color -Rose-Bud
Wet'n Wild Megalast Lip Color -Pink Suga'

Rose-bud rengi, dudak renginin biraz daha koyusu olan, içinde hafif kırmızılık da barındıran harika bir gülkurusu. Bu tür renkler bence pek çok makyajı tamamlıyor; hatta, makyajsız günler için de ideal. Aldığımdan beri çok sık kullandığım, fazla makyaj yapamadığım için yüzümü canlı göstermeye yarayan bir ruj oldu.

Wet'n Wild Megalast Lip Color -Rose-bud

Pink Suga' ise adında pembe geçmesine karşın şeftaliye daha yakın bir nude. Ama içinde bejlik olmayan, çok tatlı bir nude. Esmer tenlerde biraz ölü duracağını düşünüyorum; ama açık tenliler için şık bir yaz rengi olabilir. Tek başına daha uçuk, MAC Boldly Bare gibi bir dudak kalemi üstünde ise daha şeftali duran bu rengi pek sevdim.

Wet'n Wild Megalast Lip Color -Pink Suga'

Wet'n Wild ürünlerine Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz. Megalast Lip Color rujları ise 9,75 TL'ye satın alabilirsiniz. 

Mutlu haftalar!!!8 yorum

 1. tabi benim renklerim değil ama 2. nin duruşunu sevdim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence Rose-bud herkesin rengi olabilir İrem'cim :) çok teşekkürler :) Öperim!

   Sil
 2. ikiside sevdiğim renklerden , güle güle kullanmalar :* bende bordosunu arıyorum bulamadım hiçbiryerde yok :( sana göre kalıcılığı nasıl bu renlerin piki ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Madame Kokoş, teşekkür ederim... umarım bordosunu bulursun. Pek kalıcı değil bana göre rujlar, tazelemek lazım. Öptüm çok!

   Sil
 3. İkiside çok güzelmiş bence, ben kararsız kalmıştım geçenlerde bktığımda, harika durmuşlar canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım Şebnem'cim! Şimdi aklımda Peach'li olan var ama, bakalım, bulabilirsem :) Öptüm çok!!!

   Sil
 4. Ne kadar dirensem de, dayanamayıp Rose-bud alacağım gibi duruyor :) İkisi de çok yakışmış, güle güle kullan! Öpüyorum :) -Duygu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence Rose-bud senin dudaklarında da çok hoş durur Duygu'cum :) İyi tatiller!!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.