Nails Inc. Special Effects Sprinkles -493 Sugar House Lane


30 Temmuz 2014 Çarşamba

Nails Inc. ojeler şeker ambalajları ve değişik renkleriyle hep dikkatimi çeken; ama, yüksek fiyatı nedeniyle almaktan imtina ettiğim ojelerdi. Sephora indiriminde bazı renklerin %40 indiğini görünce boş bulunup aldım. %60'ını vermek de biraz lüzumsuz oldu, kabul; ama, ne demişler "harcanacak para cepte durmaz!"


Nails Inc.'in Special Effects serisine ait bu ojenin adı Sugar House Lane. Bir topkek üstündeki minik çikolata kırıntılarından esinlenildiğini tahmin ediyorum. Oje nude/ten rengi/sütlü kahve arası bir bazın içinde gümüş ve siyah altıgen pullardan oluşuyor. 


Fırçası oldukça ince olmasına rağmen simleri güzel tutuyor ve ojeyi uyguluyor. Nude renkli bir oje ama tek katta bile tam kapatıcı. Böyle simli, pullu ojeleri yazın sürmeyi severim; ama, bu ojenin rengi daha soğuk havalara uygun geldi. 


Kalıcılığı çok iyi sayılmaz, ikinci gün tırnak uçlarından soyulmaya başladı sanki. Ama kuruma hızı gayet başarılı. Çıkarması ise her simli oje gibi zor...


Nude ojeleri simlerle hareketlendirmeyi sevdiğim için bu oje de hoşuma gitti. Bir de mavi baz içinde simler olanı vardı. Beğendiyseniz aklınızda olsun. 4 yorum

 1. Cupcake sunumu hoşuma gitti. Simli ojeleri çok tercih etmesem de yazın cıvıl cıvıl olunca tırnaklarda buna uyuyor. =) Güle güle kullan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlke evet, yazın böyle simli tırnaklar daha bir hoşuma gidiyor :)

   Sil
 2. Ambalajındaki resim boş bulunup da almak için o kadar uygun ki :)Kışın kapalı havalarda koyu renk giysilerle çok da güzel olur iyi fikir valla :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilay, ben de kışa saklıyorum zaten :))

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.