NOTE Cosmetics Hydra Color Lipgloss -01 Vanilla Suede


28 Temmuz 2014 Pazartesi

Geldik NOTE Cosmetics'ten bana gönderilen ürünlerin en sonuncusu olan Hydra Color Lipgloss'a... Bundan sonra kendi aldığım iki ojeyi daha paylaşacağım sizinle. Sonbaharda da merak ettiğim ürünleri olan 05 numaralı far paletini, fondötenlerimden birini bitirebilirsem Detox&Protect fondötenini ve Cream Powder'ın koyu rengini uyarsa kontur amaçlı alıp deneyimlerimi paylaşmayı düşünüyorum. Ama, bütün makyaj serisinden şimdilik en beğendiğim ürünleri lipglossları oldu.


Hydra Color Lipgloss da Long Wearing Lipgloss gibi (yazısı için TIKTIK) argan yağı içeriyor ve dudakların gün boyu bakımını yapmayı, kakao yağı sayesinde ise derinlemesine nemlendirerek kurumasını ve çatlamasını engellemeyi vaat ediyor. Kullandığımda dudaklarımı kurutmadı, bu özelliği hoşuma gitti. 

Fırçası sünger aplikatörlerden. Bir seferde fırçaya dudağa yetecek kadar ürün geliyor ve rahat sürülüyor. Çok yapış yapış bir yapısı yok; ama saçlar yapışıyor biraz. Yine de ben rahatsız edici bulmadım; hatta gloss olarak yapısını beğendim, rahatça uygulayabildim.


Bendeki rengi 01 Vanilla Suede, şeffaf ten rengi baz içinde minik ışıtılar bulunduran bir "üst kat". Tek başına kullanmak için koyu renk dudak lazım. Gerçi ben hem tek başına dudaklarıma hafif bir ışıltı versin diye, hem de mat rujların ya da dudak kalemlerinin üstüne kullanıyorum. Görüntüsü ve verdiği dolgunluk, parlaklık çok hoşuma gidiyor. Simleri de sağa sola bulaşmıyor, ya da dudakta yapışık kalmıyor. 


Note Cosmetics Hydra Color Lipgloss'lar Ankara'da Pino Parfümeriler'de ve sanırım artık Boyner'de satılıyor. Online almak isterseniz BURAYA bakabilirsiniz. Fiyatı 18,90 TL; dönem dönem 1 alana 1 bedava gibi kampanyaları da olabiliyor. 

İyi bayramlar!!!!
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.