NOTE Cosmetics Long Wearing Lipgloss -04 Cream Nude / L'Arc-en-ciel

NOTE Cosmetics Long Wearing Lipgloss -04 Cream Nude


9 Temmuz 2014 Çarşamba

Bu doğal renkteki lipgloss'u ilk defa Gözde'ciğimde görüp çok beğenmiştim. Yine kalbim temizmiş diyorum; bu gloss da gelen hediyeler arasındaydı. 


NOTE Cosmetics bu parlatıcısına Long Wearing -kalıcı- demiş. Kalıcılığı ismiyle pek örtüşmese de dudağı nemlendirme özelliğini beğendim. Diğer lipglosslar gibi silindikten sonra dudağı kurutmuyor. Bunda içindeki macademia ve shea yağlarının da etkisi vardır diye düşünüyorum. Yapışkanlık hissi orta düzeyde, dudakta ağırlık yapmıyor; ama, saçlarınız yapışabilir. Parlaklığı ise son derece güzel!


04 Cream Nude rengi içinde biraz kahvelik barındıran bir dudak rengi. Ürün yarı opak, rengini veriyor; ancak dudağı tam örtmüyor. Günlük kullanım için hem rengini hem de dudakta duruşunu çok sevdim. İnce uçlu sünger aplikatörüyle dudağa yetecek kadar ürün tek seferde fırçaya geliyo ve çok rahat uygulanıyor. Yazın daha canlı renkler tercih edilse de, sonbaharda çok sık kullanacağımı düşünüyorum!


Renginin doğallığı nedeniyle hem doğal tonlardaki makyajları hem de yoğun göz makyajlarını güzel tamamlayacağını düşünüyorum. Bendeki duruşunu aşağıda görebilirsiniz.


Rengi ve yapısıyla oldukça beğendiğim bir ürün oldu Long Wearing Lipgloss 04 Cream Nude; eğer siz de beğendiyseniz Ankara'da Pino Cosmetics'ten (diğer satış noktaları için TIKTIK), NOTE web sitesinden ya da Modagram'dan 19,90 TL'ye satın alabilirsiniz. 10 yorum

 1. Harika görünüyorsun benim güzel arkadaşım:)

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten çok güzel bir renkmiş ve tam dediğin gibi sonbaharlık ! :) Sana da ayrı yakışmıs :)

  YanıtlaSil
 3. Gloss hakkında bir şeyler söyleyecektim ama son resimde ki güzel bayan aklımı aldı unuttum :) ^^ Çok hoş gözüküyorsun canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa, utanıyorum Ceyda gerçekten! Çok tatlısın, çok teşekkürler güzellik! Öperim!

   Sil
 4. Gerçekten güzel renkmiş :) Blogumdaki MAC çekilişine beklerim :)

  http://kozmetikcantasi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeter teşekkürler. Bakıyorum şimdi :) Hayırlı olsun.

   Sil
 5. Renk daha koyu çıkacak diye bekliyordum ama size çok yakışmış göründüğü kadar koyu değilmiş bende coral sun rengini severek kullanıyorum yaz için çok uygun bir mercan rengi incelemek isterseniz bakabilirsiniz http://ondanbundanheryerden.blogspot.com.tr :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdi okudum Esra, rengi çok güzelmiş gerçekten. Sevgiler!!!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.