NOTE Cosmetics Longwearing Lipstick -10 Lovelight


7 Temmuz 2014 Pazartesi

NOTE'un bu şahane renkteki rujunu şekerim Aysel'ciğimde gördüğümden beri istiyordum. O ara Note'un kendi sitesinde online satış yoktu (sanırım hala yok ama Modagram üzerinden alabiliyorsunuz) ve bir türlü Pino'ya yolum düşmemişti (yeni doğum yapmış olduğumdan dolayı). Ben oyalanırken firma bana içinde bu tatlı rujun olduğu bir paket gönderdi. Kalbim temizmiş diyor, kendilerine teşekkür ediyorum!


NOTE Cosmetics Longwearing Lipstick, içinde sim ya da ışıltı bulundurmayan, mat renkli ama oldukça nemli yapıda bir ruj. Çok rahat uygulanıyor, dudakta adeta yağ gibi kayıyor. Bir miktar dudak kusurlarını gösterme kapasitesi var ne yazık ki; öncesinde peeling yapmak yararlı olabilir. Ambalajı klasik siyah Note ambalajı, yine hacimli ama sağlam.

Paraben içermeyen bu ruj macademia ve shea yağı içeriyor ve dudakları nemlendirip beslenmesini sağlıyor. Kalıcılığı orta diyebilirim ve dudakları kurutmuyor. Kısaca, yapısını oldukça sevdim. 


10 Lovelight rengi ise tatlı, sıcak tonlu, biraz mercan-somon karışımı bir pembe. Bilekteki swatchları kendi rengini yansıtmadı; ama dudakta duruşu tam rengini verdi. Oldukça canlı görünen, tam yazlık bir ruj! Esmer tenlerde tam olarak nasıl duracağını kestiremiyorum; ama sarışınlara ve kumrallara çok yakıştırıyorum.

Makyajda
NOTE Cosmetics Full Coverage Concealer -Ivory
NOTE Cosmetics Longwearing Lipstick -10 Lovelight
kullanılmıştır.


NOTE Cosmetics ürünlerini Ankara'da Pino parfümerilerden alabilirsiniz. Diğer şehirlerdeki satış noktalarını da çok yakında web sayfalarında duyuracaklarmış. Online olaraksa bu ruju 19,90 TL'ye Modagram'dan satın alabilirsiniz (son 3 tane kalmış...). 

Mutlu haftalar!

2 yorum

  1. Rengi enfes duruyor. Sana da çok yakışmış Başak güle güle kullan ^_^

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim Alice'ciğim, renk gerçekten çok çok şeker!!! Öperim!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.