Yardley London Invigorating Blue Orchid: Hydrating and Enriching Body Lotion ve Moisturizing Body Wash


23 Temmuz 2014 Çarşamba

Geçen hafta Gratis'ten güzel bir paket aldım. İçinde Yardley vücut bakım ürünlerinin bulunduğu bu set tam da sık duş alınan yaz aylarına uygun ürünlerden oluşuyordu. Ben de hemen denedim...


Blue Orchid serisi mango, portakal ve frenk üzümünden oluşan ferah bir kokuya sahip. Ürünlerin kokusu yoğun değil, hafif. 200 mL'lik ambalajları da tüketim için gayet uygun. Bir de, ürünler İngiltere'de üretiliyor. 

Hydrating and Enriching Body Lotion (Nemlendirici ve Besleyici Vücut Losyonu) sıvı-katı arası silikonlu bir yapıya sahip. Hafif bir kokusu var. Q10 ve shea yağı içeriyor. Çok kolay uygulanıyor, vücutta yağ gibi kayıyor ve hemen emiliyor. Geriye gerçekten yumuşacık bir cilt kalıyor. Üstelik, nemlendirme etkisi de epey uzun sürüyor. Buraya kadartüm özelliklerini beğendiğim bu losyonun kötü tarafı içeriği: ne yazık ki paraben içeriyor... Fiyatı 17,90 TL.


Moisturizing Body Wash (Nemlendirici Duş Jeli) ise yine aynı ferah ve hafif kokuya sahip, sıvı kıvamlı bir duş jeli. Çok güzel köpürüyor ve cildi kurutmuyor. Kokusu zaten hafif olduğundan kalıcı değil; ama bana çok temiz geldi. Ne yazık ki bu ürün de SLS içeriyor... Fiyatı 12,90 TL.


Yardley vücut bakım ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.