Palmolive Body Butter Duş Jelleri: Kahve Hazzı ve Şeftali Büyüsü


19 Eylül 2014 Cuma

Geçen hafta Watson'sdan mis kokulu bir paket aldım. İçinden Palmolive Body Butter duş jellerinin iki yeni üyesi çıktı: Kahve Hazzı ve Şeftali Büyüsü!


Bu duş jellerinin iki özelliği var: kremsi yapıda olmaları ve içinde doğal özler bulunması. Kahve Hazzı %100 doğal kahve çekirdeği özü içeriyor; Şeftali Büyüsü de %100 doğal şeftali suyu! Zaten her iki ürünün de kapağını açar açmaz kokuları burnunuza çarpıyor. Kahve Hazzı'nın içinde kahve çekirdeklerine benzer granüller de mevcut.


Her iki duş jeli de güzelce köpürüyor, vücudu güzel temizliyor. Ekstra nemlendirmiyor cildi, ama kurutmuyor da. Kahve Hazzı'nın kokusu Şeftali Büyüsü'ne göre bir tık daha kalıcı; ama tabii ikisi de ciltte çok fazla kalmıyor. Kahve Hazzı banyoda uzun süre etkisini hissettiriyor.

Kahve Hazzı'nı kullanırken kokusu bütün banyoyu Türk kahvesi ile doldurmuşsunuz hissi yaratıyor. Bana olağanüstü rahatlatıcı geldi bu koku, duş keyfimi ikiye katladı resmen!

Şeftali Büyüsü'nün kokusu da gerçekten taze şeftali suyu gibi, çok taze, çok tatlı, ferahlatıcı. Ama ikisi arasından Kahve Hazzı kesinlikle benim için bir numara. Bayılarak kullanıyorum. 


Bu ürünlerle ilgili bendeki tek soru işareti içeriklerindeki SLS. Fakat onun yanında da "A/B Üretim koduna bakınız" gibi bir uyarı var; tam olarak ne olduğunu bilmiyorum, araştırıyorum. 


Bu nefis duş jellerinin Çilekli ve Vanilyalı olmak üzere iki çeşidi daha var. SLS meselesini çözebilirsem, o çeşitlerini de denemek istiyorum. Kahve Hazzı ise banyomda sürekli duracak, orası kesin!

Watson's Türkiye'ye de bu güzel gönderimi için çok teşekkür ediyorum; haftanın yorgunluğunu mis kokulu bir banyo ile atmak isterseniz bu ürünleri tercih edebilirsiniz! Mutlu Cumalar!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.