Pastel Nude Oje: Grege ve Bride


30 Eylül 2014 Salı

Pastel'den gelen güzel paketten çıkanları incelemeye devam ediyoruz... bu seferki konuklarımız, Pastel'in yeni Nude oje serisinden Grege ve Bride.


Pastel herkesin ideal "nude" renginin farklı olduğunu anlayıp çok akıllıca bir adım atarak 12 renklik bir "ten rengi oje" serisi çıkardı. Sanırım bu seriden herkes kendine yakışan ten rengi ojeyi bulabilir. Ben daha önce sevgili Audrey'in hediyesi olan Cream rengini denemiştim. Bu sefer yine soğuk tonlu bir nude olan Grege ve zarif Bride'ı deneme şansım oldu. 


Grege tam bol sütlü bir kahve! Ben tırnakta bu kadar güzel duracağını tahmin etmemiştim, ama net bir nude ve elleri de çok zarif gösteriyor. Kapatıcılığı güzel, iki katta tam opaklaşıyor. Sürümü rahat ve kendinden pasparlak bir bitişi var. Bu renk, diğer Cream'in aksine, dalgalanma yapmadı. Kuruma hızını da fena bulmadım. Fırçası yine nispeten kalınca fırçalardan ve oje çok rahat sürülüyor. Grege ile ilgili fikirlerimi özetleyecek kelime ise, mükemmel!


Bride ise tam adına yakışır, uçuk, fildişi-pembe arası bir oje. Gerçekten şimdi düğünüm olsa sürmek isterdim, çünkü tırnakta çok zarif duruyor. French yapmak için de oldukça uygun bir oje. 


Yalnız, sanırım bu serinin açık renklerinin ana sorunu sürerken dalgalanıyor ve tırnak çizgisini 3 katta ancak kapatıyor olmaları. Bride'da da bu durum değişmedi. Diğer özellikleri ise Grege ile aynı. 


Sonbaharda özellikle nude oje aşkım depreşmişken Pastel'in bu serisine daha epeyce bakarım gibi geliyor. Gerçi, Grege bence mükemmel; ama, diğer renkleri de sanki şaşırtacak gibi duruyor. Denemek şsterseniz, 2,85 TL'ye neredeyse tüm parfümerilerde ya da Pastel Shop'ta bulabilirsiniz! 8 yorum

 1. Güle güle kullan Başak'cım! Benim nude ojelerle şu aralar çok aram yok, ama sana çok yakışmış ikisi de :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Ayşegül'cüm, ben de bu ara nude ojeler dışında bir şey süremiyorum niyeyse... sanırım vaktim de çok olmayınca, uzun süre dayanması açısından iyi geliyor bana :))) Sevgiler!

   Sil
 2. Bride çok hoş olmuş, beğendim. Güzel günlerde kullanın.

  YanıtlaSil
 3. gerege daha iyi olmuş sanki ben bir de camel'ı aldım bakalım o daha koyuca daha iyi olacak bana sanki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet İrem'cim, Grege çok iyi oldu! Camel'ı merak ettim sende :) Öperim!!!

   Sil
 4. Grege tam senin renginmiş ^.^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de öyle düşündüm Ezgi :) Teşekkürler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.