MAC In Extreme Dimension Lash Mascara -Black Extreme


4 Ekim 2014 Cumartesi

MAC farları, allıkları ve rujlarıyla kalbimi fetheden bir marka iken rimelleriyle ilgili çok fazla olumlu yorum duymadığımdan denemeyi hiç düşünmemiştim. Bir gün far alırken MUA bu rimeli kullandı kirpiklerimde ve çok hoşuma gitti. Bir yurtdışı seyahatinde de eşim bana bu rimeli getirdi. 


In Extreme Dimension Lash uzun, minik çıkıntılı, plastik bir fırçaya sahip ve ucu da daha top gibi. Bu fırça yapısı benim kirpiklerimle iyi anlaşıyor. Rengi oldukça siyah. Gözde ağırlık yapmıyor, sürerken bulaşmıyor ve gün içinde akmıyor. Yağ bazlı concealer kullanıyorsanız, ufak ufak dökülme yapabiliyor.


Benim kirpiklerimi güzel ayırdı, kıvırdı ve fena olmayan miktarda da hacim verdi. Genel anlamda bu rimeli sevdim ve tek katta gündüz, iki katta gece için de uygun buldum. Ayrıca iki katta topaklanma da yapmadı. Gözden temizlenmesi de sıkıntılı olmadı. Tek sevmediğim yanı, biraz kıvamlı bir rimel olduğu için fırça üzerinde birikme yapabiliyor olması. Tüpün kenarına rimeli sıyırmazsam, o zaman kirpiklere fazla ürün geliyor ve bulaşıyor.


MAC In Extreme Dimension Lash rimeli MAC mağazalarından ya da MAC Online'dan 65 TL'ye alabilirsiniz.

İyi bayramlar!!!!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.