NARS Dual Intensity Eyeshadows -Swatchlar ve NARS 2014 Fall Collection -Night Caller


5 Ekim 2014 Pazar

NARS'ın yeni çıkan Dual Intensity farlarını ilk gördüğümde bayılmıştım, mağazaya geldiğini öğrendiğim zaman da hiç vakit kaybetmeden bu ıslak ve kuru kullanılabilen, renkleri son derece yoğun ve metalik görünen bu farları denemek istedim.


Dual Intensity Eyeshadow adıyla 12 yeni, tekli far çıkarmış NARS. Yine bu farlar için özel, daha sentetik ve sık kıllı bir de fırçası mevcut. Farlar ıslak ya da kuru kullanılabiliyor. Ben mağazada hepsini kuru deneyip swatchladım, baz da kullanmadım. Kuru olarak da renklerini güzel veriyorlar; ama asıl, ıslakken barındırdıkları duochrome ton ortaya yoğun bir biçimde çıkıyor (bir örneğini bir sonraki postta, Subra için göreceksiniz...). Eyeliner fırçasına ıslak olarak alırsanız, eyeliner olarak kullanmak da mümkün. Fiyatı 85 TL.


Bu dörtlü benim favorilerim. Subra zaten çok ilginç bir renk, içinde mürdüm yansımaları olan bir acı kahve. Diğer üç renk de oldukça metalik ve hoş. Açık renk üçlüden favorim ise şüphesiz Himalia oldu! Kirli, pembeye çalan bir şampanya rengi. Tek başına bile göz kapağında harikalar yaratabilir diyorum.


Bu dörtlüden favorilerim Cassiopela ve Lystisthea. Cassiopela'yı keşke ıslak da kullansaymışım, çok güzel yansımaları olan, yanar döner bir pembe. Lysithea da benim pek sevdiğim ama bana hiç yakışmayan bir mavi tonu...


Beni hiç cezbetmeyen ekip ise bu yukarıdaki dört far oldu. Phoebe'nin ıslak uygulanmış hali daha cazip olmakla birlikte, ne renkler, ne de tonlar bana çok özel gelmedi...

Dual Intensity farlardan sonra Eda MUA bana NARS'ın 2014 Sonbahar koleksiyonu olan Night Caller'ı gösterdi. Bu koleksiyonda da ilgimi Dolomites ikili far, Unlawful allık ve nefis göz kalemleri çekti...
Dolomites Duo far iki adet ışıltılı -ve hatta şakırtılı- fardan oluşuyor. Açık rengine bayıldım; koyu rengi beni pek cezbetmedi. Unlawful allık ise panda çok simli görünmesine karşın uygulandığında çok daha sade ve nefis bir renge dönüşüyor. Swatchta tam hakkını verememişim, aşağıdaki makyaj fotoğrafında rengin güzelliği daha belli...


Yenilenen göz kalemlerinin renkleri ise bir harika. Tüm renkleri birbirinden ayırmaksızın çok sevdim. Işıltılarının dozu, pigmentasyonları harika.

Eda MUA Dual Intensity farlardan Callisto ve Subra'yı, kalemlerden de Night Bird'ü, allık olarak Unlawful'u ve ruj olarak da yine Sonbahar 2014 koleksiyonundan Bansar'ı kullanarak bir makyaj yaptı bana. Ruj dışındaki bütün ürünleri sevdim. Keşke çok çok daha güzel bir renk olan Mandore ruju deneseymişim... 


NARS'ın yeni cicileri mağazalarında sizi bekliyor. Ben kendime Subra'yı kaptım; yakında yazısı ve makyajlar blogda olacak... 

Audacious rujlar ise Ekim ortası gibi gelecekmiş. Rujları denemek için de sabırsızlanıyorum! 

Siz bu yeni ürünlerden hangilerini beğendiniz?7 yorum

 1. Tatlışkom eline sağlık, hem çok açıklayıcı hem de benim için çok faydalı bir yazı olmuş :) Ekimde rujlar gelince NARS'ı dağıtalım dostum! Subra benim de listemde bir de vanessa ruju aldım mıı ohhh diyeceğim ^.^ Güle güle kullan. Makyajın harika zaten. Eda MUA'ya da selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayşin'cim, rica ederim; yararı olmasına sevindim :) Evet ya, rujlar gelince böyle toplu bir blogger çıkartması yapalım diyorum. Dolduralım mağazayı :)))) Öperim!!!

   Sil
  2. Bu arada, Vanessa çok hoş bir renkmiş. Benim gözüm de Anna ve Audrey'e takıldı... kısmet :)))

   Sil
 2. Başak'cığım Nars'ın farlarını zaten bayılarak kullanıyordum, şimdi senin swatchları inceledim.cidden muhteşem renkleri.callisto, himalia ve subra şahane. Kasım ayında da narsın yepyeni cicileri çıkıyor bakalım bize ne zaman gelecek.makyaj çok yakışmış, güzel günlerde kullan;)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dilek Ağacı, gerçekten renkler çok yoğun ve hoş! Kasım'da çıkacak koleksiyon da çok iştah açıcı görünüyor. Laguna bende olsa da, Ita'lı versiyonu çok ilgimi çekti. Far-gloss ve allıktan oluşan palet de çok başarılı görünüyor. Yalnız fiyatlar çılgın, TR'ye çok karla getirmiyorlar ama, yine de burada nasıl olur bilemedim. Ben azimle ITA gelsin de alayım diye bekliyorum, bakalım :)

   Sil
 3. Renkler harika, bayıldığım yoğunluk ve ışıltıda. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tuğçe gerçekten yoğunluklarını ben de çok sevdim, hele bir de ıslak halleri müthiş! Teşekkürler :)

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.