NOTE Cosmetics Luminous Silk Mono Eyeshadow 07


22 Ekim 2014 Çarşamba

NOTE Cosmetics'in ürünlerini genel olarak seviyorum ve uygun fiyatlarından dolayı da rahatça alabiliyorum. 07 numaralı bu farına da görür görmez bayıldım ve evde bu tonlarda 34509857 tane farım olmasına rağmen cazibesine karşı koyamadım!


Klasik siyah, hacimli ama sağlam NOTE ambalajındaki farın kapağında yine büyük bir aynası var. NOTE'un kolayca açılan bu ambajlarını seviyorum; ama, hacimli olmalarından pek hoşlanmıyorum. 

07 numara sedefli, sıcak tonlu, dore-boz kahve arası bir renk. Bana MAC Woodwinked'ı çok hatırlatıyor; ancak, Woodwinked'a göre bir tık daha soğuk tonlu diyebilirim.Fakat, göz kapağındaki duruşları bence çok benziyor.


Farın yapısı yumuşacık, çok fazla tozlaşmıyor, pigmentasyonu orta diyebilirim. Kalıcılığı da orta seviyede, diğer farlarla çok güzel kaynaşıyor, tek başına da dağıtılarak göz kapağında hoş duruyor. Ben genelde MAC Embark ile vurgulayarak kullanıyorum.,


NOTE Luminous Silk Mono Eyeshadow 07 numarayı 14,90 TL'ye Boyner, Rossmann, Pino Parfümeri gibi çeşitli satış noktalarından ya da web sitesinden satın alabilirsiniz

Siz NOTE Cosmetics'in hangi ürünlerini önerirsiniz?

2 yorum

  1. harika bir tonu varmış bronz kahvelerle çok iyi uyum sağlayabilir.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Renkli Masallar çok teşekkürler :) Ben de tonunu çoook sevdim ve evet, kahvelerle çok güzel kombinleniyor :) sevgiler!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.