Ankara Bakım ve Güzellik Fuarı 2014 -Tanaçan Kozmetik ve China Glaze Alışverişi


16 Kasım 2014 Pazar

Geçen seneki Bakım ve Güzellik Fuarı'na kayıt yaptırırken verdiğimiz adres bilgisi sayesinde bu sene fuar davetiyemiz erkenden geldi. Biz de kızlarla bu fırsatı değerlendirip fuarın üçüncü günü Tanaçan Kozmetik standını görmeye ve China Glaze alışverişi yapmaya gittik. 

Fotoğraf için Tanaçan Kozmetik'e teşekkürler!

Geçen seneki fuara göre bu seneki firma katılımı ve fuar alanı bize oldukça sönük geldi. Geçen seneden çok daha az firma, çok daha az renkli kozmetik firması vardı. Tanaçan Kozmetik standı bile geçen seneye göre oldukça dardı. 


Gelen ojeler kısıtlı olunca aradığımız renklerin bir kısmını bulamadık; ama standdan başka renkler beğendik. Selim Bey ve Büşra Hanım da bize çok yardımcı oldular. Beğendiğimiz ojelerin testerlarını getirerek denememizi sağladılar. Bu sayede ojelerin gerçek renklerini anlayabildik.


Seçtiğimiz bir kaç ojeyi alıp fuarı da şöyle bir gezerek turumuzu tamamladık. Ben bu geziden 3 oje ve bir de Seche Vite Top Coat ile ayrıldım. Perşembe günü de Kübra'cığım benim için Ingrid rengini almıştı... Ojelerin fiyatları 12 TL idi; Seche Vite ise 20. 

Sırayla: Drastic, Seduce Me, Hey Doll ve Seche Vite

Umarım gelecek sene fuar daha kapsamlı ve eğlenceli olur; ve geçen seneki gibi yeni koleksiyonlara da ulaşabileceğimiz kocaman bir Tanaçan Standı görebiliriz!

Mutlu Pazarlar!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.