Farmasi Ultra Star Look Mascara #simdiokulluolduk / L'Arc-en-ciel

Farmasi Ultra Star Look Mascara #simdiokulluolduk


11 Kasım 2014 Salı

Gülsen'in Şimdi Okullu Olduk etkinliğinde çoğunlukla çocuklara hediyeler olsa da, Farmasi anneleri de düşünmüş ve cici renkli kozmetikler hediye etmişti bize. Bu ürünlerden biri de Farmasi'nin meşhur rimellerinden Ultra Starlook Rimel.


Ultra Star Look rimel simsiyah ve dolgun kirpikler vaat ediyor. Fırçası ilginç, konik ve hafif kıvrımlı bir fırça. Plastik değil, sentetik kıllara sahip. Rimelin rengi oldukça siyah.


Rimelin kıvamı ne kuru, ne de çok akışkan. Tam kararında. Dolayısıyla sürerken o anlamda sıkıntı çıkmıyor. Ancak, bu tür fırçalarla kirpikleri simetrik boyamak benim açımdan pek mümkün olmuyor. Hal böyleyken de günlük pratik bir şekilde uygulayıp çıkacağım rimel çeşitlerinin arasında 1-0 yeni duruma düşüyor. 

Uygulamayla ilgili sıkıntıları görmezden gelirsek, aslında istenen kıvrımı ve uzunluğu çabuk veren, çok fazla dökülme yapmayan ve kolay temizlenebilen bir rimel. Benim gördüğüm en önemli etkisi kıvırma ve uzatma. Bir miktar hacim de katıyor. Tek katı bile kıvrık ve uzun kirpikler için yeterli.


Aslında bu rimeli fena bulmadım; ama, kullandıkça sanki etkisini yitiriyor gibi geldi. Yine de, uzun ve kıvrık kirpik sevenlere önerebilirim.

Ürün için Farmasi'ye ve sevgili Gülsen'e çok teşekkürler!4 yorum

 1. bende geçen all in one maskarayı aldım hiç memnun kalmadım ya içinde ürün yok resmen boş kutu yada daha kötüsü gerçekten öyle !!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. allah allah Hazel... firmayla görüştün mü? Belki bir sıkıntı vardır, düzeltirler?

   Sil
  2. yok görüşmedim ama standardının böyle olduğunu düşünüyorum :(

   Sil
  3. hay allah... gıcık bir durum...

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.