Farmasi Yeni Yıl Kutusu ve Renkli Kozmetikler


30 Aralık 2014 Salı

Bu yılın üçüncü sürpriz hediyesi Farmasi Kozmetik'ten geldi. Çok şık bir sunumla, içinde harika hediyeler olan bir paket göndermişler. Çok çok teşekkür ediyorum...


Kutudan Bushra EDP ile çok şeker bir metal kutu içinde renkli kozmetik ve cilt bakım ürünleri çıktı. Bushra EDP oldukça baharatlı, oryantal bir koku. Katalogda ana notalarının bergamot, greyfurt, yasemin ve gül olduğu yazıyor. Ben daha baharatlı buldum. Benim için fazla baharatlı olsa da, gece kullanmak için uygun bir koku olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca, şaşırtıcı derecede de kalıcı bir koku... Ocak ayı kataloğunda indirimli fiyatı 33,50 TL.


Diğer şirin metal kutudan ise 3'lü far paleti, Winter Protecting Hand Cream el kremi, 206 no'lu dudak kalemi, Matte Rouge serisinden kıpkırmızı bir ruj, Perfect Volumizing Mascara, Tender Blush allık ve Dr. C. Tuna Tea Tree Balm çıktı. Bütün ürünlerden önümüzdeki günlerde bahsedeceğim; ama, özellikle allığa, ruj ve dudak kalemi ikilisine ve far paletine bayıldım. Yumuşacık renkteki allık kırmızı ruj ile çok iyi bir ikili oldu!


Allığı, ruju, dudak kalemini ve rimeli kullanarak yaptığım çok basit bir makyajı aşağıda paylaşıyorum. Burada, fırçamı evde unuttuğum için allığı parmaklarımla yaymıştım. Dokusu gayet başarılı olduğu için parmakla bile hoş bir biçimde cildimde dağıldı.

Farmasi Perfect Volumizing Mascara (indirimli fiyatı 17,99 TL)
Farmasi Tender Blush On No. 09 (indirimli fiyatı 10,00 TL)
Farmasi Matte Lipstick No. 03 (indirimli fiyatı 10,99 TL)
Farmasi Lip Liner No. 206 (indirimli fiyatı 4,49 TL)


Farmasi Kozmetik'e bu güzel hediyeleri için çok çok teşekkür ediyorum yeniden... Ürünlerin ayrıntılı incelemeleri blogda olacak. 

Herkese şimdiden mutlu seneler diliyorum!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.