Basın Bülteni: Darphin IntralRedness Relief Soothing Serum ile Sevgililer Günü'ne Özel #SoftStoneTheraphyBakımı / L'Arc-en-ciel

Basın Bülteni: Darphin IntralRedness Relief Soothing Serum ile Sevgililer Günü'ne Özel #SoftStoneTheraphyBakımı


9 Şubat 2015 Pazartesi

Intral Redness Relief Soothing Serum

Hassas cildiniz için ikonik bakım

Darphin; M-onep’te, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı “ #SoftStoneTherapyBakımı ” ile sevgilisini şımartmak isteyenleri bekliyor…#Darphin Özel Soft #StoneTherapy Bakımı: Darphin aromaterapiye dayalı doğal ürünleri ile yapılan #cilt bakımlarını yarı değerli #BeyazYeşimtaşı ritüeli ile zenginleştirdi. Kış aylarının soğuk ve rüzgarlı etkisi sonucu hemen hemen herkesin şikayet ettiği #hassascilt problemine özel bakım! Yatıştırıcı formülüyle ciltteki hassasiyeti onaran Intral Serum’un ardından ılık ısıda uygulanan Darphin Soft Stone Therapy masajı kış aylarında cilde sunduğu yumuşak dokusu ile #SevgililerGünü ’nde herkesi özel hissettiriyor.
Bu bakımı deneyimlemek için Şubat ayında M-onep’ten randevu almanız yeterli.

Pierre Darphin’in ilk serumu olan #IntralRednessReliefSoothingSerum içeriğindeki #yatıştırıcı kompleks (#Polisakkarid, #Şakayık, #Papatya, Alıç özü), Glikoaminoglayken, Resveratrol ile iritasyondan kaynaklanan gerilme hissini azaltırken; cildi yumuşatıyor, rahatlatıyor, sakinleştiriyor ve kızarıklık görünümünü azaltıyor. Hassas cilt ve kızarıklık problemi yaşayan ciltler için ideal. Darphin Intral Serum uzman formülüyle cildin savunma gücünü artırmaya, cilt hassasiyetini yatıştırmaya yardımcı oluyor.


M-onep Soft Stone Therapy Bakımı: 350 TL

Intral Serum
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 30 ml 236 TL
     50 ml 320 TL

Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.