En Tatlı Hediye: Luzdemia Luzyo Kolye


19 Şubat 2015 Perşembe

Bugün kozmetik dışı bir şeyler yazmak istiyorum... Doğum günüm için canım kızkardeşlerim bana çok cici, beni ve dostluğumuzu anlatan, çok özel bir hediye yolladılar. O kadar sevdim ki kolyemi, burada da bahsetmek istedim. Gerçekten çok çok hoş bir hediye alternatifi!


Luzdemia kişiselleştirilebilir takıların bulunduğu bir site. Sloganları: Senin Tasarımın, Senin Takın! Minik cam "locket"ların içine minicik taşlar, formlarla hikayeler yazıyorlar. Sitede bulunan modellerden seçebileceğiniz gibi, "Kendi Luzyo'nuzu" da yapabiliyorsunuz. Öncelikle iki tarafı cam olan "locket"ların istediğiniz rengini, boyunu ve formunu seçiyorsunuz. Daha sonra bu cam kabın içini istediğiniz sembolle doldurup, arzu ederseniz plakalarla derinleştirebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz bu sevimli ucu takacağınız zinciri seçip en beğendiğiniz kolye ucuna takarak takınızı tasarlamış oluyorsunuz!Benim Luzyo'mda doğum ayım olan Şubat'ı simgeleyen taş, canlarımı simgeleyen "Friends" sembolu ve kokoşluğumu simgeleyen "ruj" sembolu var :) Locket ise üçlü gümüş zincirin ucuna takılmış.


Hediye paketi sunuşunu da son derece şık ve zarif bulduğum Luzdemia kolyelerden birine sahip olduğum için hem mutluyum hem de şanslı hissediyorum. Değişik ve kişiye özel hediye seven herkesin aklında olsun!

Yeniden teşekkürler kızkardeşlerim... sizleri çok ama çok seviyorum!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.