Maybelline Color Show Far -34 Lustrous Beige


2 Şubat 2015 Pazartesi

Daha önce Copper Fizz'in yazısını yazarken Lustrous Beige'in de yazısını yazacağımdan bahsetmiştim. Maybelline'in bu Color Show tekli farlarına bayıldım. 34 Lustrous Beige rengi de sedefli yapısı, sür-çık rengiyle ilk gözüme çarpanlardan oldu ve Rossmann'daki yılbaşı indiriminden 6,5 TL'ye satın aldım. Şimdi ise sırada mat bir tatlı kahvesi var; onun için de 14 Şubat indirimlerini bekliyorum.


34 Lustrous Beige far da Copper Fizz gibi basit ve plastik bir ambalajda satılıyor. Bu rengin deseni prizmalardan oluşuyor. Kullanırken taşlaşmaya uygun bir yapısı varmış gibi duruyor; ama uygulamada sıkıntı yaratmıyor.


Rengi sedefli, beje dönük şampanya olarak tanımlayabilirim. Biraz toz toz olan bir yapısı var; dolayısıyla, aynen Copper Fizz gibi MAC 239 tarzı bir fırçayla tampon hareketlerle göz kapağına uygulamakta yarar var. 


Göz kapağında renk biraz hafif kalsa da ışıltısını ve zarif rengini çok sevdim. Kahverengi farlarla kombinlendiğinde çok şık duruyor. Tek başına kullanıldığında da tam sür-çık hızlı makyajlara uygun bir renk. Ben kullanımını çok sevdim ve çok pratik buldum.


Maybelline Color Show farları pek çok parfümeride 13 TL civarına bulabilirsiniz. Beğendiğiniz renkleri varsa bir şans verin derim.

Mutlu Haftalar!!!10 yorum

 1. Farın rengine ba-yıl-dım teşekkürler paylaşım için sevgiler blogkizsalseyler ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Kızsal Şeyler, sevgiler!

   Sil
 2. Çok çok yakışmış ! Yakıştırmışsınız ! Video çekimi ile ilgili msjıma cvp yazdığınız için de teşekkür ederim ! Çok çok haklısınız ! Yazılarınızı keyifle okuyorum ! Çınar ve rüzgar'ın sağlıkla büyümesi dileğiyle ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Damla, çook teşekkürler... ya gerçekten video işinde durum bu. Yoksa o kadar çok istiyorum ki çekmeyi... Güzel dileklerin için de çoook çok teşekkür ediyor, kocaman sevgilerimi yolluyorum!!!

   Sil
 3. Aynen dediğin gibi sür-çık makyajlarının ürünü.. Benim elimde farlarda hep bu tonlara gidiyor. Fazla riski yok :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve kesinlikle! Kurtarıcı renkler :) Sevgiler!

   Sil
 4. Özellikle sabahın köründe daha gözümüzü zor açarken evden fırlamadan önce 2 dakikada bu renkleri sürüp daha uyanmış gözükmek çok muhteşem di mi! Çok yakışmış çok :) güzel günlerde kullanın Başak abla, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Giybetsinasrakununnotları, kesinlike haklısın. Bu ışıl ışıl renkler makyaj kurtarıcısı resmen! Çok teşekkürler, sevgiler!

   Sil
 5. nefis bir renk ama sizin yaptığınız her göz makyajı güzel oluyor üründen çok sizin yeteneğinizle alakalı geliyor artık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Miss Firuz, utandım :) Ne güzel sözler, çok teşekkür ederim!!! Kocaman sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.