Urban Care Natural's Argan Oil Serum -Watson's Ödülleri Adayı! / L'Arc-en-ciel

Urban Care Natural's Argan Oil Serum -Watson's Ödülleri Adayı!


21 Şubat 2015 Cumartesi

Watson's ödülleri adayı olan Urban Care'in bu iddialı ürünü Argan Oil Serum  bana bir süre önce gönderildi. Aslında Ankara bloggerları olarak ilk defa Down Under ismi altında piyasaya sürülen bu ürünü daha önce denemiştik (lansman yazısı için TIKTIK; ürün yazısı için TIKTIK). O zamandan beri fikrim değişmemiş...


Urban Care bu saç serumunu "kolay kırılan saçlar" için geliştirmiş. Ürün yumuşaklık ve ısıya karşı koruma vaat ediyor. Islak veya kuru saça uygulanabilen bu serum durulanmayan bir ürün. Özel formülüyle anında etki iddiası var.


Ben bu serumu genelde banyodan sonra, saçımı kurutmadan önce avucumun içine iki pompa alarak saç uçlarıma uyguluyorum. Öncelikle kokusu bir ha-ri-ka!!! Resmen aromaterapi! Saç tellerimi ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan parlatıyor. Saçım kolay şekil ve hacim alsın diye yüksek ısıda kurutuyor olmama rağmen, bu serumu kullandığımda, kurutma sonrası saçlarım oldukça parlak görünüyor ve elektriklenmeden yumuşacık oluyor. 


Saçlarım kuruyken de sadece bir pompa serum alıp avucumun içinde ovuşturarak yine saç uçlarıma uyguluyorum. Kesinlikle yağlandırmıyor ve anında hoş bir parlaklık veriyor. Kısacası, üstünde yazan vaatlerin tamamını yerine getiriyor. 

Bir tek "saç kırıklarını onarma" konusunu çok önemsemiyorum; çünkü bence genel olarak silikon bazlı ürünlerin uzun vade yerine anlık etkileri oluyor ve bu tür ürünlerin onarım yerine saçımı koruması ve uyguladığımda parlak ve sağlıklı göstermesi yeterli. 

Yine silikon bazlı serumlarda saçın yağlı görünmemesi ve saç derisindeki gözeneklerin tıkanmaması için dikkat etmeniz gereken nokta ise, saç dibinize değdirmeden sadece saç uçlarına uygulamak.


İçerik olarak bir önceki seriyle aynı olan bu serumu geçen sefer kullandığımda da beğenmiştim; şimdi kısa saçta kullanırken daha da çok beğendim. Güzel performansına karşılık uygun fiyatıyla da Watson's ödüllerine aday olmayı kesinlikle hak ediyor! 


Siz de Watson's Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oy kullanmak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz. Urban Care Natural's ve Selen Kozmetik'e bu güzel serumu yeniden deneme şansı verdikleri için de çok teşekkür ederim!

Mutlu haftasonları!!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.