Basın Bülteni: Darphin Aromatic Renewing Balm / L'Arc-en-ciel

Basın Bülteni: Darphin Aromatic Renewing Balm


31 Mart 2015 Salı

Yeni Aromatic Renewing Balm
En pratik, en keyifli ve en doğal gece bakımı

Kışın rehavetinden kurtulmanın, yenilenmenin, toksinlerden arınmanın zamanı geldi. Üstelik bunun için uzun saatler ve karmaşık ritüeller gerekmiyor. Cildine bakmak isteyenler ama bunun için zamanı olmayanlar için doğadan gelen keyifli bir #bakım sunuyor Darphin!
Temiz cilde tek başına uygulanan balmlar; pratikliği sayesinde yoğun veya yorgun olduğunuz gecelerde bile cildinize uygulayabileceğiniz en #doğal ve en #güçlü bakımı sunuyor. Üstelik mükemmel kokuları bakımınızı keyfe dönüştürüyor.

#Esansiyel yağlardan ve taze #bitki özlerinden oluşan #AromaticRenewingBalm; lenfatik sisteme kadar inebiliyor ve #gece boyu #detoks sağlıyor. Aşağıya doğru hareketler ile uygulanmalarının nedeni  lenf drenajına yardımcı olarak toksinlerin cilten atılmasını kolaylaştırmak. Oldukça konsantre olan bu bakım balmı; haftada 3-4 gün çok çok az miktarda uygulanıyor ve küçük bir kavanoz aylarca kullanılabiliyor.Aromatic Renewing Balm
İçeriğindeki #Bisabolol, #Evitamini, #Papatya, #Gül ağacı, #Portakal çiçeği, #Mandalina, #Üzüm ve #Tatlı portakal esansiyel yağları cildi besler, onarır, yumuşatır, yeniler ve doğal bir #aydınlık verir. C vitaminin yenileyici özelliğini ve portakal bahçelerinin mükemmel kokusunu sunuyor. Özellikle cildinde yenilenmeye ve beslenmeye ihtiyacı olan ciltler için en doğal ve en keyifli #anti-aging bakımı.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 15 ml 169 TL
Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.