Lionesse Soft&Easy Brush//Saç Fırçası


22 Mart 2015 Pazar

Bu ara bir saç fırçası furyası var ve herkes saçları en kolay tarayacak, rahatça açacak fırçayı arıyor. Bunda hoş tasarımlarıyla bu etkiyi vaat eden firmaların payı da büyük tabii. Benim saçlarım fazla dolaşmaz; ama hacim açısından sıkıntılı. Dolayısıyla, saçlarımı koparmadan kuru ya da ıslak tarayan ve hacmini söndürmeyen fırçaları/tarakları tercih ediyorum. Diğer ünlü taraklardan bu anlamda ne yazık ki memnun kalmadığım için bloga bu uygun fiyatlı alternatifi yazmak istedim...


Lionesse'in Soft&Easy Brush olarak geçen bu fırçası, üstünde de yazdığı gibi, ilk bakışta oldukça sıradan bir fırça (o güzelim neon pembe rengi dışında). Ancak, ilk kullandığım an saçımdaki hacmi söndürmemesi, kuru kullanımda bile saçlarımı elektriklendirmeden ve kırmadan taraması ile kalbimi fethetti!


Lionesse'in iddiasına göre, minik silikon top başlıklar saç derisine masaj yapıyor ve kan dolaşımını hızlandırıyormuş. Masaj kısmını bilmiyorum; ama, saçımı tararken canımı hiç acıtmadığı, saçlarımı çekiştirip koparmadığı ve saç derime nazik davrandığı kesin.


Daha önce kullandığım avuç içine sığan diğer muadiline göre kat kat fazla beğendiğim bu tatlı fırçayı Migros'tan satın alabilirsiniz. Üstelik fiyatı 19,90 TL. Aklınızda bulunsun...
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.