MAC Isabel & Ruben Toledo Koleksiyonu: Modern Twist Lash Mascara -Caligrafy / L'Arc-en-ciel

MAC Isabel & Ruben Toledo Koleksiyonu: Modern Twist Lash Mascara -Caligrafy


24 Mart 2015 Salı

Toledo koleksiyonundan aldığım ve yorumlayacağım son parça ise değişik fırça tasarımı ve harika rengi ile dikkat çeken Modern Twist Lash Mascara -Caligrafy!


Yine eğlenceli ambalaj tasarımıyla dikkat çeken Modern Twist Lash Mascara'nın tek özelliği ambalajı değil. Rimelin S şeklinde kıvrılan bir fırçası ve sık kılları mevcut. Vaadi her kirpiği tek tek ayırma, uzatma ve hacim verme... 


Bu rimelin bence en büyük özelliği rengi! Muhteşem bir rengi var: lacivert-petrol mavisi arası, ben renkli rimelim diye bağırmayan, ama renk olarak tamamen etkisiz de olmayan bir ton. İçinde ışıltılar da barındırıyor ama bu ışıltılar da göz batmıyor. 

Vaatlerine bakarsak, kirpikleri tek tek ayırıyor diyemem; daha çok hacimli bir görünüm sağlamak için birleştiriyor gibi. Uzatma konusunda fena sayılmaz; ama bence rengi dışında çok da özelliği olmayan bir rimel. Dolayısıyla, Pınar MUA'nın önerdiği gibi, başka bir rimelin üstüne geçip rengini ortaya çıkarmakta yarar var. Görsellerde ise ben rimeli tek başına kullandım.

Aşağıdaki fotoğraflarda topaklanmış gibi görünse de gün içinde dökülmüyor ve akmıyor. Fakat çift fazlı makyaj temizleyicilerle kolayca temizleniyor. 


Tamamen rengi için aldığımdan rimel beni çok hayal kırıklığına uğratmadı; ama, tam bir performans beklerseniz memnun kalmayabilirsiniz. Benim gibi rengini çok çok beğendiyseniz de, MAC Mağazalarından ya da MAC Online'dan 71 TL'ye satın alabilirsiniz.

3 yorum

 1. Ben bu tarz fircalarla hic anlasamiyorum ki:) guzel gunlerde kullan Basakcigim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi Gözde'cim, bu yamru yumru fırçalara alışmak zor. Bu benim en rahat kullanabildiklerimden oldu :) Nispeten simetrik. Ama bu kıvrımlı yapısı tam olarak ne işe yaramış onu pek anlayamadım :))) Öperim!

   Sil
 2. Merhaba :) Blogunuzu severek takip ediyorum. Sizi de kendi bloguma beklerim - destek için siteme katılmanız beni çok mutlu eder http://nurundelidolublogu.blogspot.com.tr/ :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.