Naturals by Watson's Prestige Rose Body Lotion // Vücut Losyonu


31 Mart 2015 Salı

Watson's 8 Mart kutusundan çıkan ürünlerden Naturals by Watson's Prestige Rose Body Lotion ile devam ediyorum. Bu vücut losyonunu merak etmemdeki en büyük etken temiz içerik iddiası oldu.


490 mL'lik dev bir pompalı ambalajda sunulan bu losyon 3 tip sertifikalı organik gül suyu içeriyor: Bulgar gülü cildi beslerken, Fransız gülü cildi yumuşatıp yatıştırıyor ve Fas gülü de ciltteki nemi dengeleyip sürekliliğini sağlıyor. Dolayısıyla, bu losyonun vaatleri büyük. Aynı zamanda içerik olarak da iddialı bir ürün: paraben, mineral yağ, silikon ve renklendirici de içermiyor.


Cilde uzun süreli nem sağlayıp, cildi beslemeyi vaat eden bu ürünle ilgili olarak ilk izlenimim güzel ama hafif, insanın içini baymayan bir gül kokusuna sahip olması. Gül kokusu sevenlerin de hoşuna gideceğini düşünüyorum. Losyonun yapısı aslında hafif; ama, ciltte emilmesi oldukça uzun sürüyor. Açıkçası, banyodan sonra hızlı giyinmem gerektiği için böyle uzun uzadıya masajla yedirilmesi gereken kremler pek bana göre değil. Emilmesi uzun sürdüğü için de cildi terletiyor; ki bu da benim çok hoşlandığım bir durum değil. Verdiği nem ve yumuşaklık ise hoşuma gitti; kuru ciltlerin de seveceğini düşündüğüm bir losyon olmuş.


Emiliminin uzun sürmesi nedeniyle çok tercih edeceğim bir losyon olmayacaksa da, verdiği yumuşaklık, güzel kokusu, temiz içeriği ve dev, pompalı ambalajı beğendiğim yönleri oldu. 

Naturals by Watson'sın bir de güllü vücut peelingini gördüm. Eğer bu seriyi merak ettiyseniz, Watson's mağazalarına bir göz atabilirsiniz. 


Not: Ürün firma tarafından gönderilmiştir, yorumlarım objektiftir.2 yorum

  1. Güzel bir ürüne benziyor keşke hızlı emilseydi teşekkürler paylaşım için ♥

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet ben de hızlı emilsin çok isterdim Kızsal Şeyler... Kuru ciltler sever ama herhalde :) sevgiler!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.