Nivea Soft ile #birnumaram


20 Mart 2015 Cuma

Bir süre önce Nivea Türkiye'den çok şeker bir paket aldım. İçindeki özel notuyla paketi de "bir numaralara" ithaf etmişlerdi.


Krem deyince akla gelen ilk marka olan Nivea bu şeker mesajıyla bize Soft serisinin el ve vücut kremlerini göndermiş. 


Nivea Soft'un el kremi benim "bir numaram" annemin favorisi. Evinden eksik olmaz. O yüzden tüpte olan kremi bir numaram anneme hediye ettim (e gidip geldikçe ben de kullanıyorum). Soft serisi kremler hem doku olarak çok hafif ve kolay emiliyor, hem de kokuları bir harika! Nemlendirmesi da gayet başarılı. Yalnız, benim ellerim için kışın çok yeterli olmuyor. 


Kavanozda olan el ve vücut kremi ise aslında el kremiyle aynı yapıda bana göre; belki sadece birazcık daha katı olabilir. Yapı ve koku olarak tüp ile aynı. Gramaj ve kullanım açısından vücut için kullanmaya daha uygun ve aslında ben ellerdeki etkisinden çok vücuttaki etkisini daha çok seviyorum. "Anında emilir" iddiasında da sonuna kadar haklı.


Nive Soft serisinin beni üzen tek tarafı içeriği... Paraben içermeyen ürünler; ama paraffinum liquidum  içeriyor ne yazık ki. Aslında Nivea son zamanlarda iöeriklerine oldukça dikkat etmeye başladı; umarım en kısa zamanda paraffin yerine de doğal bir taşıyıcı yağı bu güzel kremlerinde görürüz.


Nivea Türkiye'ye bu güzel hediyesi için annem ve ben çok teşekkür ediyoruz! Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.