Revlon -Love is on...: ColorBurst Lip Butter -040 Red Velvet


12 Mart 2015 Perşembe

Revlon'un en çok ilgi gören ürünleri kuşkusuz lip butter adını verdikleri renkli dudak nemlendiricisi kıvamında rujları. Daha önce Tutti Frutti rengini kullandığım lip butterların Red Velvet rengi tam sonbahara yakışır, hoş bir ton.


Rujun kendi rengiyle uyumlu şeffaf plastik kabı hem rengi anlamamıza yardımcı oluyor, hem de ruja hoş bir görünüm veriyor. Ben bu rujların ambalajını, plastik olmasına rağmen, hoş ve şık buluyorum.


Red Velvet rengi bordu-kırmızı arası, turuncuya kaçmayan bir ton. Dudakta kabında göründüğünden daha açık duruyor. Bir kaç kat geçerek rengi koyulaştırmak mümkün; ama tabii ki bu rujlardan tam örtücülük dolayısıyla rengini de tam vermesini beklemiyoruz. Yapısı ok yumuşak, dudakta kayıyor ve nemli bir görünüm sağlıyor. Dudakları nemlendirdiğini ve kurutmadığını da söyleyebilirim; ama, tam olarak bir dudak kremi gibi çalışmıyor. Bu tür rujların ortak sorunu olarak kalıcılığı zayıf, ama gün içinde tazelemek yorucu değil.


Benim için tam bir sonbahar-kış rengi olan bu ruju yüzümde makyaj yokken görüntümü canlandırmak için kullanmayı seviyorum. Sanırım daha yazlık renklerine de bakacağım daha sonra...

Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 29,90 TL olan Revlon Colorburst Lip Butter'lara Watson'sdan ulaşabilirsiniz. Revlon ürünlerine ulaşabileceğiniz mağaza listesi ise BURADA. Mutlu günler :)2 yorum

  1. Gule gule sürüştür(; hoş bir rengi var ::-*ama bu kalem yapıdkıler kalıcı sanırım dimi :|

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kalem yapıda ve mat olanlar kalıcıdır diye düşünüyorum. Kalem rujların mat olmayanını kullanmıştım, çok kalıcı değildi Madame Kokoş'cum :) Sevgiler!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.