Basın Bülteni: Urban Decay Nisan Sonundan itibaren Sephora'da!


9 Nisan 2015 Perşembe

Ülkemize gelmesini ne çok bekledik... ve sonunda Urban Decay, Nisan 2015 sonu itibariyle Sephora'da satılmaya başlanacak! Aşağıda markanın hikayesi ile birlikte merakla beklenen bazı ürünlerinin işlev ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yeni masraf kapımız hayırlı olsun :) Mutlu günler!


Hikayemiz 90’ların ortalarında, güzellik sektörünün pembe, kırmızı ve bej renklerinin kölesi haline geldiği zamanlarda başlar. Cisco Systems’ın kurucu ortağı Sandy Lerner bu tekele baş kaldırarak cüretkar bir karar aldı: Eğer kozmetik sektörünün büyük markaları onun alternatif makyaj zevklerine ayak uyduramıyorsa, o da bunu ancak kendi markasıyla yapabilirdi.

Sandy kendisi ile aynı vizyonu paylaşan WENDE ZOMNIR ile tanıştı.
Yaratıcı bir iş kadını ve makyaj bağımlısı olan Wende de renk eksikliğini fark etmiş ve bir silkelenmenin zamanının geldiğine karar vermişti. Sandy ve Wende 10 ruj ve 12 ojeden oluşan bir seri ile 1996 yılında Urban Decay’i piyasaya saldı. İlk dergi reklamında “Pembe sizi de kusturuyor mu?” sorusu soruldu ve böylece kozmetik endüstrisini yönetenler geri kalmamak için bocalarken bir devrimi ateşlediler.
Bugün kreatif yönetici / kurucu ortak olarak Wende, TIM WARNER ile birlikte Urban Decay’in büyümesine yön veriyor.

Markanın dünya çapında sürekli yaygınlaşması Wende ve Sandy’nin inançlarında haklı olduklarının bir kanıtı. Bugün Urban Decay ürünleri Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Singapur ve daha birçok ülkede güzellik mağazalarının mor raflarını süslüyor. Dünyanın her yerindeki Urban Decay hayranları, ürünleri ÇILGINCA FARKLI yöntemlerle kullansalar da, onları birleştiren BAĞIMSIZ BİR RUH olduğuna inanıyoruz!

NAKED 3
Naked’a soyunmanın bir düzine yeni yolu
 Naked göz farı paleti nude renklerde etkisi sonsuza kadar sürecek bir devrim yarattı
ve gelmiş geçmiş en çok satan paletlerden biri haline geldi. En açık ve ışıltılı pembeden, koyu ve sıcak siyaha kadar bu nude renkler Naked’a soyunmak istemenize neden olacak.
Şeftali – pembe tonlar bütün cilt renklerinde harika görünüyor.

12 yeni rengin arasında favorileri seçmek zor; ama biz Buzz'ın (yani tüm renkler içinde en pembe olan) hayranların yeni favorisi olacağını tahmin ediyoruz.
Ayrıca, göz farı ya da aydınlatıcı olarak kullanılabilecek olan Nooner (nefes kesici mat pembe-kahverengi) ve Dust'tan (muhteşem sedef parlaklığında metalik ışıltılı soluk pembe) da hoşlanıyoruz. Ve keskin, dumansı göz makyajı için, küçük kırmızı simlere sahip çok boyutlu mat siyah renginde, ismini tam anlamıyla hak eden Darkheart mevcut.

Göz farlarının her biri, renklerin hepsine kadifemsi bir doku, uzun süre kalıcılık etkisi ve renkleri harmanlayabilme özelliği kazandıran Urban Decay’in pigment infüzyonu sistemi (Pigment Infusion System™) ile geliştirildi. Naked 3 aynı zamanda bir adet çift uçlu göz farı fırçası ve Eye Shadow Primer Potion’ın dört formülünün (Original, Sin, Eden ve
Anti-Aging) deneme boyunu içeriyor.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 169 TL                             
*Nisan sonu itibariyle Sephora’larda


 EYESHADOW PRIMER POTION
Göz farınızın 24 saat kalıcı olması için


Bu göz farı bazının efsanevi formülü isteyebileceğinizden çok daha fazlasını sunuyor. Pürüzsüz ve daha canlı renkler.
Dört farklı makyaj sonucunu siz de keşfedin:

ORIGINAL ten rengiyle birebir örtüşür; EDEN mat kadifemsi bir doku bırakır;
SIN aydınlık şampanya rengindedir; ANTI-AGING ise renk tonunu düzenler ve bütünlük sağlar.
Göz farınızı uygulamadan önce, göz makyajınızın tüm gün ve gece çizgilerde toplanmadan kusursuz ve kalıcı olması için bu formüllerden herhangi birini mutlaka kullanın.

Bu göz farı bazı iksiri ilk “cin lambası” stilindeki ambalajında sunulduğunda Urban Decay hayranları son damlasına kadar kullanmaya o kadar kararlıydı ki bazıları Youtube’da ambalajını kırarak açma yöntemleri gösteren videolar bile yayınladı!

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 65 TL
*Nisan sonu itibariyle Sephora’larda

MAKEUP SETTING SPRAY
Makyajınız tüm gün/gece dayansın


Bu hava kadar hafif spreyler makyajın kalıcılığını hissettirmeden sağlar.
Diğer yapışkan sabitleme spreylerin aksine, bunlar cildinizde mükemmel bir his bırakır. İleri teknoloji formüllerden sizin için olanı seçin:

· All Nighter: Makyajın muhteşem görüntüsünü korumak için makyajın silinmesini 16 saate kadar önlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için mükemmeldir.
·       De-Slick: Yağı kontrol altına alır, ciltteki parlamayı önler ve matlık sağlar.

Bu çığır açan formüllerden her biri, beyaz yumuşak dokulu ambalajı ve özel farklı renkli kapaklarıyla vazgeçilmeziniz olacak!

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 85 TL
*Nisan sonu itibariyle Sephora’larda

 24/7 GLIDE-ON PENCIL
Bağımlılığa giden 40 yol

Bu kalıcı ve suya dayanıklı göz kalemi tam bir efsanevi güzellik ürünü.
Bu ödüllü göz kaleminin 40 tane alışkanlık yaratan rengi var: çılgın-capcanlı parlak, ışıldayan metalik, her makyaja uygun nude’lar ve koyu dumanlı tonlar.
Mikro ışıltıdan, mata kadar hayal edebileceğiniz her dokuda renkten kendiniz için olanı seçin.

Jojoba yağı ve E vitamini içeren formülümüz kolayca sürülür. Kremsi dokusu sayesinde istenilen şekilde dağıtılabilir, suya dayanıklı ve akmayan bir makyaj bitişi sağlar.
Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 59 TL
*Nisan sonu itibariyle Sephora’larda

REVOLUTION LIPSTICK

Kremsi, asi lüks ruj
                                                    

Dudakların tüm nemini alan rujlardan bıktınız mı? Biz de bıktık!
Bu yüzden de, renkleri olduğu gibi inanılmaz şekilde veren, bağımlılık yaratacak asi ve lüks bir formül yarattık. Urban Decay, tam arzuladığınız gibi zengin pigmentlerle güçlendirilmiş kremsi dokudaki “Revolution Ruj”’u yarattı. Enfes nude cesur renklerden oluşan bu ruj 20 renk seçeneğine sahip. Markanın yaratıcısı Wende’nin favorisi derin ve seksi SHAME rengi.

Özel tasarımımız olan metale sahip bu ruj ambalajı lüksü en tarz şekilde yansıtıyor. Elinize alır almaz harika bir his yaratıyor. Kapağının yan yüzünde “Urban Decay” imzası işlenmiş.

Maxi-Lip™ dudakları daha büyük ve dolgun gösterirken Pigment Infusion System™ sayesinde üstün renk dağılımını ve kalıcılığı sağlar. Besleyici jojoba yağı, avakado yağı, kakao yağı ve shea yağı karışımı dudakların nemli ve yumuşacık olmasını sağlar.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 65 TL

*Nisan sonu itibariyle Sephora’larda3 yorum

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.