Maybelline Colorsensational Ruj -620 Pink Brown


7 Nisan 2015 Salı

Bu güzeller güzeli ruju benim canım arkadaşım Şebnem doğum günü paketimin içinde göndermişti bana. Paketteki diğer güzellikleri de ilerleyen zamanlarda yazacağım; ama ilk sırayı Maybelline Colorsensational Ruj 620 Pink Brown'a vermek istedim.


Colorsensational ruj serisi şık, şeffaf, kahverengi kabı ve metal ana gövdesiyle şık bir ambalaja sahip. Bu seri nemli yapıda rujlara ve hoş renk seçeneklerine sahip. Bendeki 620 Pink Brown da, pembe tonlu, açık bir kahverengi. Tam "nude" bir ruj!


Mat görünmesine karşın içinde minik, altın simleri var. Fakat dudakta parıltılı değil, nemli duruyor. Tek hamlede dudağı kapatıyor ve kusurları fazla belli etmiyor. Kalıcılı orta düzeyde ve dudağı kurutmayan bir yapıya sahip. Bu renkler bende bazen çok ölü dudağı gibi durabiliyor; ama, Pink Brown'ın pembe tonu sayesinde rahatça kullanabiliyorum. Özellikle, bordo farlı makyajlarımı çok güzel tamamlıyor.Bu kış elimden düşmeyen rujlardan biri oldu. Çantamdan ayırdığımı hiç hatırlamıyorum ve bu harika hediyesi için canım Şebo'ma teşekkür ediyorum!!!!
8 yorum

 1. Yanıtlar
  1. Hayattan Payetler, cidden çok çok güzel... teşekkürler!

   Sil
 2. canim arkadasim gule gule kullan :)) benim joker rujum bu , senin de sevdigine mutlu oldum ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şebnem'cim, yeniden kocamaaan öpüyorum seni!

   Sil
 3. Benim dudağımda rengi nasıl durur bilmiyorum ama senin dudağındaki gibi durma ihtimali bile şans vermek için yeterli bir sebep :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyaj Maceraları, çok tatlısın :) bence -en azından indirimde- bir şans ver :) Öperim!!!

   Sil
 4. çok yakışmışş !!guzel günlerde kullan :-*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Madame Kokoş çook teşekkürler fıstığım :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.