Amway Artistry Signature Eyes Automatic Liquid Eyeliner || Sıvı Eyeliner


4 Mayıs 2015 Pazartesi

Amway Artistry'nin makyaj ürünleriyle geçen sene Serap'ın doğumgününde tanışmıştım ve o sayede tanıştığım kaş kalemi Automatic Brow Liner hiç değiştirmeyeceğim ürünler arasındaki yerini almıştı. Son söyleyeceğimi en başta söylüyor ve bu kalem de hiç değiştirmeyeceğim kalem eyeliner oldu diyorum.


Automatic Liquid Eyeliner, keçe kalem uçlu eyelinerlardan. Ucu ince, uzun ve tok. Yani uygularken kıvrılmıyor ve kontrollü bir çizgi çizmyi sağlıyor. Ucu o kadar inceliyor ki, milimetrik çizgiler çekebiliyorsunuz. 


Rengi siyah, simsiyah! İlk çizgideki parlaklığını daha sonra korumuyor, daha mat bir bitiş sağlıyor. Fakat siyahlığı solmuyor. Rengini de ilk katta veriyor, tekrar tekrar üstünden geçmek gerekmiyor. 


Ben genelde bu kalem şeklindeki sıvı eyelinerları hiç kullanamazdım. Fakat bu kalemle epey yol katettim ve korkumu attım. Kalıcılığı için şunu söyleyebilirim: uzun süre göz pınarımdan silinmiyor! Kalan yerler zaten hiç oynamıyor. Akmıyor, bulaşmıyor, parça parça dökülmüyor, kolayca temizleniyor. Aşağıdaki fotoğrafta ne kadar ince bir çizgi çekebildiğimi görebilirsiniz. Düz bir çizgi olmadı; benim beceriksizliğim. Azıcık daha kalın çekersem çok net bir çizgi çizebiliyorum :)


Amway Artistry Signature Eyes Automatic Liquid Eyeliner siyah ve koyu kahve olmak üzere iki renkte bulunabiliyor ve satış fiyatı 65 TL. Artistry ürünlerinin fiyatları biraz yüksek olmakla birlikte performans açısından o kadar başarılı ki, bence verilen her kuruşa değiyor. 

Bu güzel ürünü denememe vesile olduğu için sevgili Gülsen'e ve Amway'e teşekkür ediyorum.

Mutlu Haftalar!9 yorum

 1. Öyle güzel anlatmışsın ki hemen denemek istedim! Jel ve kalem formdaki eyelinerları seven biri olarak çok merak ettim. Eyeliner ihtiyacı duyduğumda aklımda olacak. Güle güle kullan ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makyaj Maceraları, gerçekten hem uygulama kolaylığı hem de kalıcılığı beni çok mutlu etti. Fiyatı yüksek; ama değer! Aklında olsun, sevgiler :)

   Sil
 2. linerı çok kullanamıyorum ama başarılı maskarayı ise bir ara hergün kullandım neredeyse günlük performansını beğendim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İrem'cim, ben rimelle pek anlaşamadım ne yazık ki... ama günlük makyajda bile liner kullandığımdan bu ürün beni epey kurtardı :) Öpüyorum çok!

   Sil
 3. En kolay kullandığım eyeliner'lar bunun gibi keçe uçlu olanlar.Bunu oldukça başarılı buldum ve yazını okuduktan sonra kaş kalemini de iyice merak ettim.Güzel günlerde kullan canım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sıvı eyeliner konusunda süper beceriksiz bir insanım Filiz; ona rağmen bununla çok rahat ettim. Kaş kaleminin Taupe rengi benim kaş rengime tam uyuyor ve ince ucu, kalıcılığı, yumuşaklığı sayesinde kaşlarımı çok zahmetsizce dolduruyorum. Kesinlikle denemeni öneririm :) Öpüyorum!

   Sil
 4. tam hemen sipariş vermem lazım derken fiyatı gördüm. vazgeçtim. katalogla satış yapan bir markaya o parayı vermek istemem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet fiyatları pahalı Rabia'cım... ama Japon teknolojisi hehe :)

   Sil
 5. Gerçek kar oranı ve yeni üyelere sunulan alt ekip desteği ile ilk 3 ayda direktör ünvanına sahip olarak, 1000 usd bonus ve minumum 1500 TL maaş alabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur, siz sadece kendi ürününüzü alın ve belirteceğimiz detayları uygulayın yeter. Sizde hemen oriflame üyelik talebinizi formu doldurarak gönderin, kısa süre için geçerli avantajları kaçırmayın. Detaylar için http://www.oriflamesiparis.com

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.