Missha The Style Magic Eyechange || Farlarınızı Eyeliner'a Dönüştürün!


6 Mayıs 2015 Çarşamba

Bugün değişik bir ürünle karşınızdayım: Missha Magic Eyechange ile! Ne işe yarar, nasıl kullanılır ve ben neden sevdim merak ettiyseniz, detaylar aşağıda...


Magic Eyechange, meşhur Inglot Duraline tarzı bir ürün aslında. 15 mL'lik bu sıvı farlarınızı eyeliner'a çevirmeye yarıyor. İlk başta çok gerekli gibi düşünmeseniz de, makyajda değişik renkleri denemeyi sevenlere ya da standart eyelinerlardan sıkılanlara çok iyi geleceğine eminim.

Missha Magic Eyechange'in bir damlasını farın üstüne damlatıp eyeliner uygulayacağım fırçayla hafifçe karıştırıp kullanıyorum. Özellikle paletlerdeki koyu renk farları eyeliner olarak kullanmak için biçilmiş kaftan!


Magic Eyechange fara rahat karışan ve çabuk emilen bir sıvı. Farın yapısını kesinlikle bozmuyor. Yani bu uygulamadan sonra farı toz far olarak da kullanabiliyorsunuz. Hiçbir sıkıntı olmuyor. Ayrıca, eyeliner olarak oldukça kalıcı olmasını da sağlıyor. Ben bir süredir The Balm Nude Dude paletteki koyu renkleri eyeliner olarak kullanmak için uyguluyorum; sonuçtan da çok çok memnunum!


Yukarıda The Balm Nude Dude paletteki Fine (alt) ve Friendly (Üst) renklerinin "dönüştürülmüş" hallerini görüyorsunuz. Zaten makyajda da nasıl durduğunu bir sonraki haftaki makyajımda görebileceksiniz. 

Missha The Style Magic Eyechange şu an Missha Türkiye sitesinde stokta görünmüyor; ama, yanlış hatırlamıyorsam 20 TL civarındaydı. Ankara'da bulunanlar Kentpark'ın en alt katındaki Missha mağazasına da bakabilirler. Minicik bir damla tüm işlem için yeterli olduğundan 15 mL'nin çok çok uzun süre yeteceğini düşünüyorum. Eyeliner uygulaması seviyorsanız, aklınızda bulunsun!

12 yorum

 1. İşte budur! Koyu renk farlar için aranan kanı buldum sonunda, ilk kentpark ziyaretimde alacağım bunu, inşallah mağazada vardır :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oh ne güzel ya, böyle işe yarayınca çok seviniyorum Bengü'cüm :) Umarım vardır mağazada, sevgiler!!!

   Sil
 2. Harika bir şeymiş bu Başak'cım :)) Koyu farları başka türlü pek kullanamayan benim gibiler için süper icat resmen :D En yakın zamanda stoklara girsin diye bekleyeceğiz artık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle çok faydalı bir icat Nilay'cım, hem fazladan eyeliner almaya da gerek kalmıyor :) Umarım stoğa çabuk girer! Sevgiler :)

   Sil
 3. Fiyati da iyiymiş renkli farlar icin de super bi urun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet, çok başarılı :) Stok yenilendiğinde de aynı fiyattan gelir umarım... sevgiler :)

   Sil
 4. Fix plusla da aynı etkiyi alabilir miyiz sizce?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fix Plus farları ıslak kullanmak için iyi, ama bu kadar kremsileştirmiyor. Magic Eyechange ile renklerin daha yoğun, kremsi ve kalıcı olduğunu gördüm The economist. Sevgiler.

   Sil
 5. farın yapısını nasıl bozmuyor ama anlamadım ıslanınca bozulmaz mı far..bunun dışında faydalı bir ürün bence de..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten bozulmuyor bununla ıslatınca İrem'cim, sanırım alkollu biraz, uçunca far da normale dönüyor :)

   Sil
 6. Oldukça ilginçmiş. Yapısı bozulmuyor kısmına biraz takıldım açıkçası. Mac fix+ la fırçamı ıslatıp aynı şekilde yapıyorum. Çok farkı var mı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siri Yaşam, Mac Fix+ ya da türevi sularla ben de fırça ıslatıp uyguluyorum bazı farları, ama yalnızca ıslak kullanıma uygun olanlara yapıyorum. Bu üründe galiba alkol ya da uçucu başka bir bileşik var, ıslatıldıktan sonra far yeniden eski formuna dönüyor... sevgiler!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.