Etkinlik: Sevgi'yle Yaza Merhaba! / L'Arc-en-ciel

Etkinlik: Sevgi'yle Yaza Merhaba!


17 Haziran 2015 Çarşamba

Bloga biraz uzun bir ara verdiğimin farkındayım; ama ne kadar çok istesem de hem yoğunluktan, hem yorgunluktan, hem de Rüzgar'ın bölük pörçük gece uykusundan dolayı bilgisayarın başına bir türlü oturamadım. Oturabilmişken de, keyifli bir yazıyla başlayayım istedim. Geçen cumartesi günü sevgili Sevgi'nin davetiyle, Ankara'nın köklü ve saygın blogları olarak Mona Butik Hotel'de bir araya gelip yaza merhaba dedik!


Sevgi epey uğraştı bu etkinlik için; herşey güzel olsun diye. Emeklerine değdiğini görmek ne güzel oldu! Toplam 4 sponsor tanıtımı gerçekleşti etkinlikte; o tanıtımların arasında da bizim sohbet edebileceğimiz aralar vardı. Sponsor firmalardan gelen temsilciler gayet doyurucu bilgiler verdiler; daha önce bilmediklerimizi öğrendik. Örneğin Topicrem'in yeni cilt bakım ürünlerini ve bebekler ve çocuklarda dahi kullanılabileceğini, Revox'un bir Türk markası olduğunu ve Victoria's Secret'ın body mistlerini Farmasi'nin ürettiğini Sevgi'nin etkinliğiyle öğrenmiş oldum. Tüm firma temsilcileri hepimizin sorularıyla da tek tek ilgilendiler. Ben hem ilgilerinden, hem de bilgilerinden öyle memnun oldum ki, Farmasi'ye üyelik için başvurdum! Evet, alacağınız şeyler olursa, kapımı çalabilirsiniz :)

Topicrem, Farmasi ve Revox sunumları... 
Geç geldiğimiz için Natracare (hijyen malzemeleri) sunumunu ben kaçırdım ne yazık ki...

Farmasi ile sohbet

 Sevgi de, aynı Gülsen gibi hediyeleri "kozmetik blogu" odaklı seçmişti ve ben gerçekten seçimlerini çok beğendim. Bir kaç ürün hariç, çoğunu yeni deneyecek olmam çok hoşuma gitti. Ramazan paketi tadında sponsor/ürünle etkinliği şişirmemesini de takdire şayan buldum. Şimdi merakla hediyelerimi kullanıp paylaşmak için sabırsızlanıyorum!Firma tanıtımları az olunca, etkinliğin kalan kısmında kış bahçesine geçip boool bol sohbet ettik (Rüzgar'ın peşinden koşmadığım zamanlarda). Bu kısım benim ne zamandır özlediğim, her etkinlikte olmasını dilediğim kısımdı. O yüzden çok çok hoşuma gitti! Kavalyem ve ben :) Boyfriend jean'im Fraise Boutique'ten!

Veee biz! 

Kullandıkça hediye edilen güzel ürünlere de tabii ki blogda yer vereceğim. Önce biraz ön izleme yapalım!

Teşekkürler
Farmasi (Allığın yazısı için TIKTIK)
Cosmed -DD'sini pek merak ediyordum, süper oldu!
Hediye Sepeti (Kübra'nın ve benim defterler karışmış)

Teşekkürler
PG -Febreze her daim favorimiz!
Othantik -sağlıklı mum bulmak bir harika dostum!
Fresh'n Soft (yazısı için TIKTIK)
Senscience // Bal Kozmetik
Chupa Chups şeker :)

Teşekkürler
Balmozon -deva olmadığı dert yok gibi...
Dermadolin -yazısı için TIKTIK; el kremi de bu hafta geliyor, muhteşemdi!!
Natracare -organik pamuklu, ağartıcı kullanılmamış, sağlıklı pedler... bayıldım!!!


------------------------------------------------------------------------

Yeniden Sevgi'ye ve günümü güzelleştiren tüm sponsorlar ve blogger arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yeniden buluşmak üzere diyorum! Yazdığım gibi, ürün yazıları kullandıkça blogda olacak; ama, sizin öncelikle merak ettiğiniz varsa, öne alabiliriz...

Sevgiler...6 yorum

 1. Başakcım çok güzeldi etkinlik takip ettim tabi ki :-)) bu arada Victorias secret body mistleri Farmasi'nin yaptığını ilk defa duydum ve çok şaşırdım bundan sonra mistlerimi de oradan alacağım :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İrem'cim, duyunca ben de çok şaşırdım. Şu "Angel" olan seri galibe muadilleri :) Aslında hangi koku hangisi bilsem, gözüme kestirdiğim de var! Sevgiler canım!

   Sil
 2. Güzel ve zarif arkadaşım güzel sözlerin için çok teşekkür ederim ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öpüyorum Sevgi'cim, ben nazik davetin için teşekkür ederim!

   Sil
 3. Tanistigimiza çok memnun oldum.bir daha görüşmek dileğiyle

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.