Farmasi Makyaj-1: Tender Blush No.09 ve Lovely Lips Kalem Ruj L05


22 Haziran 2015 Pazartesi

Sevgi'yle Yaza Merhaba çay partisinin sponsorlarından biri de Farmasi idi. Bizlere 4 parçadan oluşan bir renkli kozmetik seti yollamıştı. Aslında hepsini tek yazıda yazmayı düşündüm; ancak, fazla uzatmamak için ikiye bölmeye karar verdim.

Benim paketimden Farmasi Tender Blush No.09 allık, Optimal Style Mascara, Automatic Fabolous Eyeliner F05, ve Lovely Lips L05 kalem ruj çıktı. Aslında rujun kırmızısı bendeydi; ama Kübra ile değiş tokuş yaparak daha çok kullandığımız renklere sahip olduk. 

Farmasi Tender Blush No.09'u daha önce kullanmış ve sevmiştim. Yazısına BURADAN ulaşabilirsiniz. Gerçekten kullandığım en güzel şeftali allıklardan. Katalog fiyatı 16,50 TL. 


Farmasi Lovely Lips Rich Color L05 ise Farmasi'nin yeni ürünlerinden. Kalem ruj olan ürün arkadan çevrilerek açılıyor. Hafif tombul, şeker bir formu var. 


Bendeki L05 rengi çok tatlı bir somon-şeftali. Tamamen mat bir ruj. Biraz sheer yapıda gibi geldi bana. Kalem formu nedeniyle çok çok rahat uygulanıyor. Dudakta yağ gibi kayıyor ve nemli bir görünüm veriyor. Kalıcılığı ise orta düzeyde diyebilirim. Bu renk biraz açık olduğundan dudakta hafif dalgalı duruyor, parmakla dağıtınca daha hoş duruyor. Bu ay katalog fiyatı 19,00 TL. Katalogda bir de gül kurusu rengi gördüm ki, alınmalı diyorum...


Birbirine çok uyduğunu düşündüğüm bu allık ve ruju Farmasi danışmanları aracılığıyla alabilirsiniz. Ben de etkinlikte, istediğim ürünleri rahatça alabilmek için danışman oldum; aklınızda bulunsun :)

Yarınki rimel-eyeliner yazısına kadar Mutlu haftalar!
3 yorum

 1. bende de bu tombul kalemin kırmızısı var ki rengine bayıldım ama seninki de güzelmiş güle güle kullan...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu renk tam benlik İrem'cim, pek çok sevdim! Sen de güle güle kullan, öperim!!!

   Sil
 2. Paylaşım için teşekkürler canım.

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.