Konuk Yazar: Amway Beauty Cycle Light Up Lipgloss


19 Haziran 2015 Cuma

Gülsen'in 8 Mart etkinliğinde Amway tarafından hediye edilen makyaj ürünlerinden bu aynalı, ışıklı, güzel dudak parlatıcısını sevgili Kübra bizim için yorumladı; buyrun yazısına... Mutlu Cumalar!

Herkese selamlar,

Yeniden Başak'la ve sizlerle olmaktan çok memnunuz.
Başak yeniden bizle bir ürününü paylaştı. Ürünümüzün adı Amway'in Beauty Cycle ekibinin en güzel ürünlerinden biri olan Light Up Lip Gloss. Ürün gerçekten çok başarılı... Gelelim detaylara...

Ürün parlak, simli bir yapıda. Bunu çok sevdim açıkçası. Çünkü mat yerine parlak ürünleri daha çok seviyorum, hatta aynı tondaki rujlarla müthiş kombinler oluşuyor. Işıklı yapısı ve aynası sayesinde her yerde uygulayabiliyorum. Restaurantlarda bile uyguluyorum; herkes de bakıyor, bir daha bakıyor :)

Ürün dudaklarımın çizgisine doluyor ama açıkçası çok da belli olmuyor, naif yapısından ötürü direk gloss formatında, ruj formatında değil. Bu yüzden bir kere uyguladığımda orta derece belli oluyor; istersem daha da yoğunlaştırabiliyorum. Yalnız kalıcı değil; böylece bir kaç kere uygulamanız gerekebiliyor.

Nanemsi yapısıyla,biraz yakan biraz da soğutan bir durumu var mesela ama ben bunu çok seviyorum. Sevmeyen olabilir...

Özellikle hafif göz makyajlarıyla çok başarılı oluyor...

10 üzerinden 9 veriyoruz. Amway'in bu serisinden bu tarzdaki ürünlerden sipariş verebilir alabilirsiniz...

Sevgiler 

İkidebirguzellikikidebirhayat KübraHiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.