Seranem Nemlendirici El Bakım Kremi / L'Arc-en-ciel

Seranem Nemlendirici El Bakım Kremi


20 Haziran 2015 Cumartesi

El kremleri sürekli kullandığım fakat bloga yazma konusunda tembellik ettiğim ürünlerden. Hem Gülsen'in 8 Mart etkinliğinde hem de Sevgi'nin Yaza Merhaba Çay Partisi'nde Seranem tarafından hediye edilen bu el kremini ise yazmadan geçemedim...


Seranem Nemlendirici El Bakım Kremi glikosil seramidler, argan yağı, shea yağı, zeytin yağı, kayısı çekirdeği yağı, provitamin B5 ve gliserin içeren bir ürün. Yumuşatması ile içeriğinin hakkını kesinlikle veriyor! Elime sürdüğümde tam bir nem bombası etkisi yaratıyor ve yağlı his bırakmadan deriyi çok ama çok güzel yumuşatıyor. 


Benim ellerim de çok kurudur; ama asıl, el derisi sürekli çatlayıp soyulan kayınvalidemden tam puan aldı bu krem! Bizde kaldıkları bir hafta bana kremi nereden temin edebileceğimi sordu. Dolayısıyla, Sevgi'nin etkinliğinde elime geçen ikinci tüpü kendisine hediye ettim.

Kuruyup çatlayan ellere sahipseniz, bu güzel kreme bir şans verin derim. Eczanelerden ya da dermokozmetik sitelerinden 40 TL'ye alabilirsiniz.

Mutlu haftasonları!

6 yorum

 1. Merak ettim şimdi güzel bir şeye benziyor :)

  YanıtlaSil
 2. Benimde ellerim çok kurudur ve krem kullanmayı adet haline getiremiyorum bir türlü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve, gün içinde benim de çok zor aklıma geliyor. Bu yüzden ofiste masamın üstüne koydum. Bir de gece yatarken sürmeyi adet haline getirdim... böyle daha iyi oluyor. Sevgiler!

   Sil
 3. 40 lirada pahalı imiş ama ne zamandr fark ettim yüzüme gösterdiğim özeni ellerime göstermiyorum ve ellerim yüzüme göre çok yaşlı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya evet Rabia'cım, 40 TL fazla; ama, annemden ve kayınvalidemden biliyorum, işe yarasın da o parayı veririz diyorlar. Bu da öyle bir krem oldu onlar için. Yalnız eller cidden önemli, iyi bakmak lazım :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.