Bobbi Brown Shimmer Brick -Copper Diamond


15 Temmuz 2015 Çarşamba

Bobbi Brown online alışveriş sitesi bir açıldı, pir açıldı. Açıldığından beri alışverişlere hediye üstüne hediye veriyor. Yine bir alışveriş döneminde 150 TL üstüne efsane ürünlerinden Shimmer Brick'lerin Copper Diamond rengi hediyeydi. Zaten aklımda Full Coverage Face Brush almak olduğundan yanına bir de o ara indirimdeki (ve yazısını ŞURADA yazmış olduğum) Art Stick'lerden de ekleyip hediyeyi de almaya hak kazandım!


Shimmer Brick, adı üstünde aydınlatıcı bir pudra ve kare, hoş bir ambalajda sunuluyor. Aslında karton ambalajı ürünün kendi ambalajından daha şık... Kapağında aynası mevcut  ve aslında ürüne göre kutusu epey hacimli. 


Hediye olarak verilen Copper Diamond rengi satışta bulunmayan bir ton. Diğer renklere bakınca, muhtemelen almayı tercih etmeyeceğim bir renk olurdu. Sarı/altın ağırlıklı bejlerden, kahvelerden  ve bakır renginden oluşan bu aydınlatıcı pudranın içinde pek çok farklı ton varmış gibi görünse de, tende renkler neredeyse birbirinin aynı duruyor. Karıştırdığınız zaman da hafif bronz bir renk elde ediyorsunuz.

Kuru olarak swatchlandı, an alt tümünün karışımı...

Ürün pigment olarak zayıf ve fırçaya toz toz gelen bir yapıda. Ama bu sayede disko topuna dönmeden de güçlü bir ışıltı yakalayabiliyorsunuz. Fırçayı ıslatırsanız, sonuç daha net oluyor. Aşağıda kuru fırça ile elmacık kemiklerime, burun kemiğime ve dudak üstüme uygulama yaptığım fotoğrafları görebilirsiniz.


Arada gözlerde far olarak da kullanıyorum; zarif bir ışıltı veriyor. Allık olarak kullandığımda ise çok baskın sarı alt tonu nedeniyle iyi bir sonuç alamadım. Dolayısıyla, bakır/şeftali tonlu makyajlar yaptığımda tercih ettiğim bir aydınlatıcı olarak kullanıyorum daha çok. 


Bu renk satışta olmasa da, diğer çeşitlerine Bobbi Brown mağazalarından ya da Bobbi Brown Online satıştan ulaşabilirsiniz. Satış fiyatı 150 TL. 
6 yorum

 1. Başakcım bu ürün çok uzun zamandır şistemde ama paraya kıyıp alamıyorum:) sanırım pas geçicem:) ama sana süper yakışmış, güle güle sür cnm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asude'cim, yani ne yalan söyleyeyim, mutlaka alınması gereken bir ürün gibi gelmedi bana... çok daha uygun fiyata çok daha başarılı aydınlatıcılar var. Ya da yine aynı ayar, ama çok daha iyi aydınlatıcılar da var. O yüzden pas geçersen de aklında kalmasın :) Teşekkürler, öptüm çok!!

   Sil
 2. bu hediye işine aldanıp almadığım için çok sevindim . hiç benlik değilmiş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten böyle kampanyaları "ihtiyaç varsa" değerlendirmek lazım Rabia'cım :)

   Sil
 3. bildiğin alasım geldi şu anda çok hoşmuş ama:-(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Işıltısı çok güzel ama İrem'cim, bu fiyata çok daha güzel aydınlatıcılar bulabileceğinden eminim :) Öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.