NOTE Cosmetics Terracotta Blusher 03 Oriental Pink


29 Temmuz 2015 Çarşamba

NOTE Cosmetics'in 1. yaşı için düzenlemiş olduğu yarışmanın kazananlarından biri de ben olmuştum ve 4 parça üründen oluşan bir paket almıştım. Paketten bir fondöten, bir ruj, siyah asansörlü göz kalemi ve Terracotta Blusher 03 Oriental Pink allık çıkmıştı. O paket içinden en çok ve gerçekten beğendiğim ürün olan Note Terracotta Blusher 03 Oriental Pink ile karşınızdayım bugün...


NOTE'dan daha önce Terracotta Powder 01 Stardust rengini alıp bayılarak kullanmıştım ve hala da severek kullanıyorum. Terracotta allığı da yapı olarak aydınlatıcıya benziyor. 9 gr'lık dev bir boyutu ve hafif tozlaşan ama yüze uygulandığında dökülme yapmayan bir yapısı var. Kapağında ambalajı boyutunda bir aynası mevcut. İçinden uygulama yapmak için herhangi bir fırça çıkmıyor.


03 Oriental Pink rengi ise bakıra çalan bir pembe-altın... ilk gördüğümde koyu duracağını düşünsem de, kullandıkça yanaktaki doğal duruşuna bayıldım. Sedefli yapısı sayesinde elmacık kemiklerini de belirginleştirdiği için ayrıca aydınlatıcı uygulamama da gerek kalmıyor.


Kalıcılığı bütün günü kurtaracak gibi olmasa da, renginin güzelliği için çantaya atıp taşınabilir. Bu noktada, Note'un biraz daha kompakt ürünler geliştirmesi iyi olabilir.


NOTE Terracotta Blusher 03 Oriental Pink 39,90 TL'den satılıyor; ama, sık sık 1 al 1 öde tarzı kampanyaları oluyor. Ayrıca, Cosmetica sitesinde de %50'lere kadar indirime uğrayabiliyor. Beğendiyseniz, aklınızda olsun...6 yorum

 1. Başak ablacım sana çok yakışmış rengi:) Allık aşıma bir yenisi ekleyeceğimde bu renk aklımda:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her Gün 1 Kozmetik, renk gerçekten beni de şaşırttı... yaz için de harika oldu, ekstra aydınlatıcıya ihtiyaç duymadım bunu sürdüğümde. Aklında olsun evet, öperim!

   Sil
 2. Ben bu allığı aldım ama çok koyu geliyor.Hiç kullanamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hafifçe fırçayla uyguladığımda sırıtmadı ama senin ten rengin bana göre daha açık Ezgi, koyu durmuş olabilir... sevgiler.

   Sil
 3. Adında pink geçmesine rağmen pembelik ağır basmamış fazla ki bence güzel olmuş :) Doğal duruşu da cabası gerçekten.Küpeleriniz de pek hoş ve de pek yakışmış Başak Hanımcım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nilay'cım evet, "oriental" kısmı daha ağır basmış ve ortaya çok hoş, farklı bir renk çıkmış... iltifat için de teşekkürler şekerim, öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.