Rival de Loop Young Mono Rouge || Allık -02 Light Apricot


16 Temmuz 2015 Perşembe

Gülsen'in 8 Mart Etkinliğinde Rossmann'ın cömert paketinden bir dizi Rival de Loop ürünü çıkmıştı. Genel olarak kalitesini beğendiğim ürünlerin çıkmasına çok sevinmiştim. Ne zamandır kullanıyor olduğum bu ürünlerden tam genç kızların seveceği türden bir renk olan 02 Light Peach rengi allık da bugünün konuğu olsun o zaman!


Rival de Loop'un bu allığı mat görünen ama içinde hafif sedef barındıran, yarı-yumuşak yapıda, hafif tozlaşan ve rengini hafifçe veren bir ürün. Fiyatının uygunluğuyla birlikte renk ve yapı itibariyle de genç kızların çok hoşlanacağı bir allık olduğunu düşünüyorum. 


02 Light Apricot rengi ise içinde pembelik de barındıran çok tatlı bir şeftali rengi. Açık tenlilerde kendini daha çok belli edecek bir ton. Günlük kullanıma da uygun, renkli göz makyajlarını tamamlamak için de. Rengini hafif veriyor, dolayısıyla ben genelde bronzer üstüne uyguluyorum. 


Yaz aylarına en çok yakışan renklerden biri olan bu şeftali tonunu genelde renkli makyajlar yaptığımda görüntüyü soldurmadan nötrlemesi için kullanıyorum. Böylece yüzümde palyaçoya dönmeden canlı ve renkli bir etki bırakmış oluyor. Kalıcılığı ise orta seviyede bir allık...


Rival de Loop ve Rival de Loop Young ürünlerine Rossmann mağazalarından ulaşabilirsiniz. Fiyatını tam bilmiyorum; ama, Rival de Loop markası güzel ürünleri ve uygun fiyatlarıyla tercih sebebi, aklınızda bulunsun!

Herkese şimdiden iyi bayramlar!!!!

NOT: Bayram süresince yeni yazı olmayacak... Dönüşte görüşürüz! Sevgiler...2 yorum

  1. çok güzel bir renk bu tam yazlık aslında severek kullanıyorum ben de..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen İrem'cim, tam yazlık bir allık... Çook hafif, cici bir renk, ben de seviyorum kendisini :) Öperim!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.