Giorgio Armani Beauty Eyes to Kill Rimel -Classico


13 Ağustos 2015 Perşembe

Armani Beauty ürünleri benim arzu nesnelerim... ne şanslıyım ki bir kısmına sevgili arkadaşım İnci sayesinde kavuştum. Fıstığıma bir de buradan çok teşekkür ediyorum! Kullandığım hiçbir ürünü beni hayal kırıklığına uğratmadı; yazmaya da en çok merak ettiğim ürünle başlamak istedim: Eyes to Kill Rimel -Classico versiyonu.


Siyah, klasik Armani ambalajındaki bu rimel 1 numara, siyah olarak geçiyor. Eyes to Kill rimellerin çeşitli türleri var. İnci'nin bana hediye ettiği ise Classico olan.


Eyes to Kill Classico rimel sık dizilmiş sert ve yumuşak kıllardan oluşan hafif kalınca fırçasıyla kirpikleri tek seferde kavrayarak daha kısa zamanda daha fazla uzunluk, hacim ve kıvrıklık vermeyi vaat ediyor. 


Vaat ettiği gibi fırça ve rimel kirpikleri oldukça iyi kavrıyor. Tak katta da güzel sonuç veriyor; ama, asıl iki katta gerçekten hacimli, uzun ve oldukça kıvrık kirpikler sağlıyor. Üstelik kirpikleri yapıştırmıyor, ağırlaştırmıyor ve sertleştirmiyor. Tam sevdiğim, böyle uçuş uçuş takma kirpik havası veriyor.

Tüm bu güzel özelliklerinin yanında akma ya da dökülme yapmaması, çift fazlı temizleyicilerle de kolayca temizlenmesi de cabası!


Benim şimdiye kadar kullandığım en iyi rimellerden biri olan Armani Eyes to Kill Classico'nun tek eksisi 110 TL'lik fiyatı olabilir... Almak isterseniz Sevil Parfümeri'den ulaşabilirsiniz.4 yorum

 1. gayet güzel durmuş ama high end maskaralara pek güvenim kalmadı benim yine de bir deneyeyim bakalım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen İrem'cim, gidip Oriflame ya da Pastel Big'n Black almak da tercih edilebilir :) Ama bu Armani benim cidden pek hoşuma gitti; adamlar yapmış :D

   Sil
 2. hayır hayır almıcam ben bunu :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.