Cosmed Hair Guard Günlük Şampuan ve Canlandırıcı Saç Kremi


25 Eylül 2015 Cuma

Önce iş seyahati, ardından çok çok yoğun ve koşuşturmacalı bir hafta ve şimdi de tatil derken bloga hiç uğrayamadım... Şimdi biraz vakit bulmuşken tatilden bağlanıp bu ikiliyi yazmak istedim!

Cosmed son derece temiz içeriklere sahip bir Türk markası ve böyle Türk markalarını gördükçe ne yalan söyleyeyim  göğsüm kabarıyor. Bu seyahat boy Hair Guard ikilisini ise Sevgi'yle Yaza Merhaba Çay Partisi'nde hediye etmişlerdi. Ben de 1 haftalık tatilimde denemek için yanıma aldım.


Şampuan günlük olarak kullanılabilen, sülfat, paraben, silikon içermeyen bir ürün. Ben son bir haftadır günde en az 1 kez kullandım ve saçlarımı hiç yıpratmadığı gibi kuruma ya da yağlanma gibi bir sonuca da yol açmadı. Temizlemesini de gayet başarılı buldum. 


Saç kremi ise keratin, hyaluronik asit ve shea yağı gibi iddialı içeriklere sahip ve yine paraben, silikon, petrol ve türevleri gibi sevmediğimiz kimyasalları içermeyen bir ürün. Ben hyaluronik asit ve shea yağı içeriğini pek sevdim ve hevesle kullandım. Benim bioformdan sonra iyice kuruyan saçlarıma çok çok iyi geldi ve her gün havuza ya da denize girdiğim tatilimi saç maskesine ihtiyaç duymadan tamamlayabildim! Cosmed'in Hair Guard ikilisini oldukça beğendim ve elimdeki şampuan bitince de tam boylarını almaya karar verdim. 

Şampuanın fiyatı 30-40 ₺ arası ve saç kreminin de 25-35₺ ... Çeşitli dermokozmetik sitelerinden satın alabilirsiniz. Temiz içerikli ve etkili ürünler tercih ediyorsanız bakmanızı öneririm.

İyi bayramlar!!

Not: Postu telefondan ekliyorum, fotoğrafların kalitesi kötüyse özür dilerim... Ankara'ya döner dönmez düzelteceğim!2 yorum

  1. Bende severek kullandım :) temiz içerikli ürünler olunca güvenle kullanıyorum. Sende beğendiğine göre bir kez daha emin oldum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sevgi'cim, kesinlikle çok başarılı bir ikili olmuş. Sayende deneme imkanım oldu, yeniden çok teşekkürler! Öpüyorum!

      Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.