H&M Beauty Lush Lip Vinyl -Tuscan Blush


28 Eylül 2015 Pazartesi

H&M'in daha önce çıkarmış olduğu kozmetiklerden Ankara'ya ilk geldiğinde bir heyecan almış; ama yapılarını beğenmeyince bir daha elim gitmemişti. Yenilenen serinin önce ambalajlarının albesine kapıldım, denedikçe de ürünlere... Ve aldığım ürünler içinden en çok beğendiğimle başlamak istedim: Lush Lip Vinyl -Tuscan Blush!


Normal şartlar altında hiç lip gloss insanı olmadığımı söylemem lazım. Bu yüzden de, ürünleri denerken bu "lush lip vinyl" isimli gloss türü ruja pek de ümitle bakmamıştım. Ama swatchlayınca önce rengi, sonra da yapısı beni cezbetti ve bir şans vermek istedim. En sevdiğim renklerden biri olan kahve alt tonlu pembe/nude renk Tuscan Blush'ı seçtim.


Lip Vinyl ismi verilen likit rujların ambalajları bildiğimiz lip glosslara benziyor; ama, kapağının dore olması hoş bir ayrıntı olmuş. Sünger aplikatöre sahip ve aplikatör tek seferde yeterli miktarda ürün alınmasını sağlıyor. Kısacası, tasarımını sevdim.

Ruj oldukça parlak yapıda, "lush lip vinyl" isminin hakkını veriyor. Ayrıca oldukça da opak! Parlak olmasına karşın dudakta yapış yapış durmuyor ve rahatsız bir his bırakmıyor. Çok kolay uygulandığını da söylemem gerek.

Flaşsız, gün ışığında

Flaşlı, gün ışığında

Kalıcılığı ise başarılı; ama, bir kaç şeyip yiyip içtikten sonra parlaklığı kayboluyor, renk ise dudakta kalıyor. Kaybolurken ise homojen olarak siliniyor. Tuscan Blush rengi ise klasik bir kahve alt tonlu pembe olarak neredeyse tüm makyajlarımın vaz geçilmezi oldu bile!


H&M Beauty Lush Lip Vinyl parlak likit rujların satış fiyatı 19,90 TL. H&M yeni serisiyle fiyatlarını biraz yükseltmiş; ama, ürünlerin İsveç ve İtalya'da üretildiğini bilmek hoşuma gitti. Üstelik, bu fiyata bu rujun performansını harika bulduğumu da söylemeliyim. 

Siz yeni kozmetik serisinden ürün denediniz mi? Ya da, bu rujlardan denediyseniz, başka hangi rengini önerirsiniz?

Mutlu haftalar!!!
9 yorum

 1. bu tam senlik bir renk Başakcım ben de rujlardan deneyeceğim ilk gittiğimde..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi İrem'cim? Görünce ben de tam benlik dedim :))) Dene dene, ben bayıldım yapılarına. Öptüm çok!

   Sil
 2. Gloss kullanmayı tercih etmesem de renk nefis ama yaa dudaktaki duruşu da tabii :D Geçmiş bayramınızı ve yakışıklı Çınar'ın doğum gününü bir de buradan kutlayayım kocaman öpüyorum sizi güzeller :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de gloss sevmiyorum Nilay'cım ama bu ruju o kadar sık kullanıyorum ki :) Çok teşekkürler ayrıca güzel dileklerin için, öpüyorum!

   Sil
 3. Hala tam anlamıyla bakamadım h&m makyaj koleksiyonuna rengine bayıldım sana çok yakışmış Geçmiş bayramın kutlu olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgi'cim, bir ara bir Cepa yap derim. Uzuuun uzun inceledikçe alacak çok şey çıkıyor ama hahaha... Öperim :)

   Sil
 4. H&M kozmetikleri hakkında az çok senin gibi düşünüp hep çekimser kalsamda İrem ve senin paylaşımlarını gördükçe meraklanmaya başlıyorum.Rengi de dudakta görünümü de çok hoşmuş.Güzel günlerde kullan :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filiz'cim, bence bir ara kendi gözlerinle görmelisin :) Yeni seri gerçekten güzel olmuş :) Teşekkürler canım, öperim!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.